Perakende Bilgi Evi, Dünya Perakende Kongresi`nin Basın Sponsoru Oldu

31 Ekim 2007 Çarşamba

Perakende.org haber portalı, Market dergisi ve Mağaza dergisi gibi birçok sektörel yayını bulunan PEBEV Perakende Bilgi Evi, World Retail Congress`in (Dünya Perakende Kongresi) ülke basın sponsoru oldu.

Önümüzdeki yıl 09-11 Nisan tarihleri arasında Barcelona`da düzenlenecek olan organizasyonun diğer basın sponsorları şöyle, CNBC, Distribucion Actualidad, Drapers, FTA, imagesRETAIL, Largo Consumo, LSA, MEED, Retail, Planet Retail, Retailer, RetailME, Retail Week, Retail World, WGSN. Bu organizasyona Türkiye`den ayrıca, BMD (Birleşmiş Markalar Derneği) ve FMCG (CNR) da destek veriyor. Her ülkede o ülkenin networkü en geniş ve en saygın perakende yayıncıları ile işbirliği yapan organizasyonun web adresi şöyle; http://www.worldretailcongress.comDünyanın her yerinden yalnızca, Genel Müdür, CEO, Başkan düzeyinde katılımlarla gerçekleşen bu organizasyonda yerinizi almanızı tavsiye ederiz.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri