Perakende devine Katarlı ortak geliyor

29 Nisan 2015 Çarşamba

Katar merkezli Mayhoola for Investments fonu, Boyner Group’a 885 milyon liralık yatırım yapmayı planlıyor

perakende-devine-katarli-ortak-geliyor

Orta Doğu’nun büyük sermayedarları Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Katar merkezli Mayhoola for Investments fonu, Boyner Group’a 885 milyon liralık yatırım yapmayı planlıyor.

Fon bu şekilde Boyner’in yüzde 30,7 hissesini de almış olacak. Valentino gibi lüks markalarını bünyesinde barındıran Katar merkezli “Mayhoola for Investments” fonu, Boyner Grup’un,  Altınyıldız, Ay Marka, Beymen ve Boyner Büyük Mağazacılık şirketlerinin sahibi olan halka açık şirketi Boyner Tekstil ve Perakende Yatırımları AŞ’ye yatırım yapacağını açıkladı.

Boyner Grup son 3 yılda YKM’nin yüzde 100’ünü, Boyner Büyük Mağazacılık hisselerinin yüzde 67’sini ve Beymen’in yüzde 50’sini satın alarak Boyner Tekstil ve Perakende Yatırımları AŞ’yi Türkiye’nin en büyük perakende yatırım şirketlerinden biri haline geldi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri