Perakende sektörü “Maskeli VIP” partisinde buluşuyor

05 Kasım 2012 Pazartesi

Perakende, AVM ve moda sektörleri yöneticilerinin buluşma, birbirlerini tanımayan sektör temsilcilerinin ise tanışma adresi olan PerAModa Group, organizasyonlarına bir yenisini daha ekliyor

perakende-sektoru-maskeli-vip-partisinde-bulusuyor

PerAModa Group (Perakende, AVM; Moda) 7 Kasım Çarşamba akşamı Supper Club İstanbul’da çok özel isimlerin katılacağı 'Maskeli VIP' partisine ev sahipliği yapacak. Tam bir moda şölenine dönüşecek etkinlikte moda dünyasının ünlü isimleri Ayşe Sarıkaya 'Dişi Örümceğin Ayak İzleri', Nihan Alioğlu 'Back To Back', Erkan Eken 'Prenseslerin Masalı' defileleriyle konukları keyifli anlar yaşatacak. Ayrıca modacı Figen Üntürk de 'Aşk' koleksiyonuyla günümüz kadınının farklı kimliklerini gözler önüne serecek.

Sunuculuğunu Hakan Türkşen ile Tülay Besir’in üstleneceği Maskeli VIP PerAModa partisinin bir diğer sürpriziyse uzun yıllar kostüm tasarımı ve tekstil sektöründe çalıştıktan sonra ortak tutkuları olan dans sayesinde bir araya gelen Aze Mea ekibi olacak. Aze Mea, partide tango, salsa ve sirtaki gösterisiyle birlikte dans kostümlerini tanıtacak.

Öte yandan PerAModa Group, sosyal sorumluluk kampanyası çerçevesinde MEMEDER’i destekliyor. Partiye MEMEDER yetkilileri de katılacak.

PerAModa Group hakkında
PerAModa Group, perakende alanlarında kariyerlerine devam eden kişileri bir araya getirip bir business network oluşturabilmek ve sinerji yaratmak amacı ile 2010 yılında kuruldu. Yaklaşık 25 bin üyesi olan sosyal medya üzerinde doğmuş, sosyal kulüp niteliğinde sektörel bir oluşum olan PerAModa Group, perakende sektörüne katkı sağlayacak ulusal/uluslararası projeleri geliştirmeyi, Türkiye’deki perakende sektörünün sosyal medya alanında sesi olmayı ve her alanda da gücüne değer katmayı amaçlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri