Perakende sektörü teknolojide bu sefer Gaziantep’te buluşacak

22 Eylül 2017 Cuma

Dinamik Mühendislik’ten bir konferans haberi daha…Perakende Teknolojileri Konferansı’nın 2’ncisi 27 Eylül Çarşamba günü Gaziantep Şirehan Otel’de gerçekleşecek. Konferans, bölgenin önde gelen perakende otomasyon sistemleri yazılım ve donanım tedarikçisi, Dinamik Mühendislik katkılarıyla düzenlenecek

perakende-sektoru-teknolojide-bu-sefer-gaziantepte-bulusacak

Gaziantep ve çevresindeki yerel perakendecilerin katılacağı 2’nci Perakende Teknolojileri Konferansı, Şirehan Otel’de gerçekleşecek. 27 Eylül günü düzenlenecek konferansta market ürün tedarikçileri ve ekipman tedarikçileri bir araya gelerek sektördeki gelişmeler hakkında bilgi paylaşımında bulunacak.

 

Dinamik Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öztoprak bu konferansın yerel perakende için bir buluşma noktası olduğunu belirterek: “Biz insanları bir araya getirerek güncel olan teknolojileri ve yazılımları onlara aktarmak ve yerel perakendeyi, üreticiyi ve son kullanıcıyı kaynaştırmak için bu konferansı düzenliyor ve çok da önemli buluyoruz. Van’daki etkinliğimizde de amacımız aynıydı, burada da aynı. Bu yüzden bundan sonraki etkinliklerimizde de yerel perakendeyi kuvvetlendirme amacı taşıyacağız.” dedi. Perakende Teknolojileri Konferansı’nın 2’ncisinde, Üçge Elektronik distrübütörü olan Bizerba’dan Frank Üregi’yi ağırlayacaklarının da altını çizen Öztoprak, Üregi’nin katılımının dünyadaki gelişmelerin öğrenilmesi ve Türkiye perakendesinin değerlendirilmesi açısından da önem taşıdığının altını çizdi.

 

Öztoprak, ayrıca, güvenlik sektöründen gıda sektörüne kadar birçok sponsorun bu konferansa destek verdiğini söyleyerek, sözlerine şöyle devam etti: “Üçge, Mikro Yazılım, Denker Elektronik, Enpos, Çamlıca Etiket, Makelsan, Han Elektronik, Ahmet Yar Soğutma, Elif Gıda, Artım Pazar, Belli, Proson,  Honeywell, Eurometall, Dağcıoğlu, Tanıtım Reklam gibi birçok destekçimiz var. Yerel marketleri ilgilendiren tüm sektörlerden temsilciler bu konferansta olacak.”

 

Ayrıca konferansta bir de özel konuk olacak. Sanko Holding Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu konferansta yer alacak. Konukoğlu, engin tecrübe ve başarı hikâyesi ile katılımcılarla bir araya gelecek.

 

3’üncü konferansın gelecekteki tarihlerde Antalya’da olabileceğinin sinyallerini de veren Öztoprak, gelecek konferansların ana amacının da yerel perakendeye dokunmak olduğunun altını çizdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri