Perakende temsili artık perakendecilerin

03 Haziran 2013 Pazartesi

Organize perakendecileri bir araya getiren en önemli birliklerden olan İstanbul PERDER, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Meslek Komitesi seçimlerinde perakende sektörünü temsil hakkı kazandı. Organize perakende sektörünün uzun zamandır İTO komitelerinde perakendeciler tarafından temsil edilmemesi İstanbul PERDER ile son buldu. Komite içerisinde organize perakende alanında tanınmış isimler ile yer alacak olan İstanbul PERDER, artık perakende sektörünün sıkıntılarına çözüm üretebilecek, sektörü geleceğe ve başarıya taşıyacak çalışmalara imza atmayı hedefliyor

perakende-temsili-artik-perakendecilerin

İTO’da meclis ve komite üyelerinin belirlendiği seçimler sonucunda İstanbul PERDER, faaliyet gösterdiği perakende sektörünün sorunlarını ve çözümlerini belirlemek, sektörden gelen istek ve önerileri değerlendirmek amacıyla komisyonda geniş katılımlı bir temsil hakkı kazandı. Sektörde mevcut insan kaynağını geliştirmeyi, bilgi ve becerileri geliştirerek yaşam boyu öğrenmeyi, sürdürülebilir büyüme süreçleri için eğitimde sürekliliği hedefleyen İstanbul PERDER, İTO perakende komisyonundaki temsili ile hız kazandıracak.

Perakende sektörünün iletişim gücü arttı
İTO meslek komitesi seçimlerini kazanarak resmi olarak göreve başlayacak olan İTO Meclis Üyesi ve Perakende Grup Komite Başkanı İsa Albayrak, İTO’nun Türkiye’deki en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu, aynı zamanda resmi ve kurumsal bir yapılanma özelliği ile oldukça önemli bir konumda olduğunun altı çizdi.

Albayrak, “Seçimler sonucunda komitede yer aldığımız ve sektörümüzü temsil hakkı kazandığımız için oldukça mutluyuz. Komitede yer almak sektörümüzün iletişim gücünü arttıracaktır. Perakende sektörü böylesi güçlü bir platform üzerinde ilk defa yetkin isimlerce temsil hakkı kazanmıştır. İstanbul PERDER’in bu süreçte gerçekleştirdiği çalışmaları ile başarıya katkısı çok önemlidir.  Bu vesile ile sektörümüzün sıkıntılarına çözüm üretebilecek, sektörümüzü geleceğe ve başarıya taşıyacak çalışmalara hız kazandırabileceğiz. Seçim öncesi ve seçim süresince bizlerle birlikte olan tüm partnerlerimize ve yoğun bir katılımla bizleri destekleyen tüm sektör mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Biçen, “İTO meslek komite seçimlerini PERDER olarak kazandığımız için son derece mutluyum. Bundan sonraki süreçlerde sektörümüzü çok daha iyi temsil edeceğimiz bir döneme girmiş bulunuyoruz. Her dönem farklı konu ve projelerle müthiş değişimlerin yaşanmasını sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Geçmiş yıllarda perakendecilik ticaret odalarında bakkaliye bölümünde yer almış ve toptancılar tarafından yönetildiğini belirten Biçen, bu yıl yapmış olduğumuz doğru stratejiler ile artık perakendeyi gerçek perakendecilerin yönetmesiyle ilgili ciddi çalışmalar yaparak seçimlere hazırlandıklarını ifade etti. Komisyondaki ekibin, İTO’nun tüm imkanlarını üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretmek için en iyi şekilde kullanacağını vurgulayan Biçen, “Bu dönemde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, seçilen tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri