Perakendeciler Anadolu’ya yöneldi

08 Temmuz 2014 Salı

Türkiye Perakendeciler Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren bölge PERDER’leri, Anadolu’nun çeşitli illerinde düzenleyeceği iftar yemekleriyle sektör temsilcileri, üretici ve tedarikçileri bir araya getirecek

perakendeciler-anadoluya-yoneldi

Türkiye perakendesinin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), ramazan dolayısıyla Anadolu’da iftar yemekleri düzenleyerek, her yıl olduğu gibi bu yılda sektörü bir araya getirecek. TPF, bu amaçla sırasıyla Erzurum, Diyarbakır, Mersin, Van ve Zonguldak’ta iftar yemekleri verecek.

TPF Başkanı Mustafa Altunbilek, ramazanda barış, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının arttığını belirterek, “Düzenlediğimiz iftar yemekleri artık geleneksel hale geldi. Her ramazan bu birlik ve beraberliği yaşatabildiğimizden dolayı çok mutluyuz” dedi.

Ramazanda Anadolu’da verecekleri iftar davetleri sayesinde sektörle buluşacaklarını belirten Altunbilek, “Bu yıl Anadolu’nun güzide şehirlerinde sektör temsilcileri, üretici ve tedarikçilerimizle bir araya geleceğiz. Her yıl bir önceki yıla göre büyüyoruz. TPF bu bağlamda önemli bir dayanak” dedi.

Altunbilek, TPF çatısı altında Türkiye genelinde 4 bin perakende satış noktası olduğunu, toplamda 376 şirketleri bulunduğunu kaydetti. "Sektörün yıllık cirosu 10 milyar dolar" diyen Altunbilek, 2014 yılında bu sektörün yüzde 13 büyümesini beklediklerini bildirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri