Perakendeciler iftar yemeğinde buluştu

19 Temmuz 2013 Cuma

Türkiye Perakendeciler Federasyonu geleneksel iftar yemeği, bin kişiyi aşkın katılımcıyla dün Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi

perakendeciler-iftar-yemeginde-bulustu

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) her yıl olduğu gibi bu ramazanda da perakende sektörünü iftar yemeğinde buluşturdu. Çırağan Sarayı'nda dün (18 Temmuz) gerçekleşen iftar yemeğine bini aşkın kişi katıldı. Perakendeci, üretici, tedarikçi ve perakende sektörünün temsilcilerinin hazır bulunduğu iftar programına İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da katıldı.

TPF Başkanı Selamet Aygün, konuşmasında şunları söyledi: "Üyelerimiz ve ülkemizin ekonomisi büyüyerek yoluna devam ediyor. Bugün elde ettiğimiz başarıları geleceğe taşıyabilmek adına daha çok çalışıp, tüm paydaşlarımızla birlikteliğimizi daha da geliştirerek yolumuza devam etmeliyiz. Sektörümüzü geleceğe taşıyacak en önemli unsurun nitelikli insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. İnsan kaynağı ile ilgili sorunların tek çözümünün eğitim olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de en büyük yatırımı eğitime yapacağız. Ekim ayı itibarıyla çok yönlü ve sürekli bir eğitim çalışmasının başlangıcını yapacağız."

İstanbul PERDER'in hayata geçirdiği projelere değinen İstanbul PERDER Başkanı İhsan Biçen ise şirket yönetiminde görev tanımı ve önemini aktaran PERDER Personel El Kitapçığı çalışması yapıldığını söyledi. Biçen, "Bu kitapçıklar ilerleyen günlerde üye marketlerde çalışan tüm personele dağıtılacak ve artık kimse benim görevim ne diye sormayacak. Sorumluluklarımızın bilincinde olacağız" dedi.

İstanbul PERDER Akademi hakkında da bilgi veren Biçen, Akademi'den mezun olanlara Bilgi Üniversitesi'nden sertifika verdiklerini söyledi. Biçen sözlerini şöyle tamamladı: "1 ay sonra 55 mağaza müdürü akademiden mezun olacak. Mağaza yönetici yetiştirme sınıfı ile başladık. Şimdi ise reyoner sınıfları açacağız. Eylül ayından ilk eğitimine başlayacak olan sınıfımızın tüm eğitimleri üretici firma eğitmenlerimiz tarafından verilecek."


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri