Perakendeciler, nitelik için "insan kaynağına yatırım" diyor

30 Haziran 2014 Pazartesi

Perakende Akademisi, perakende sektörünün donanımlı ve kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla bölge eğitimlerine hızla devam ediyor. Perakende Akademisi, bugüne kadar PERDER üyesi işletme çalışanlarına insan kaynakları ile satış ve hizmet iletişimi eğitimi verdi

perakendeciler-nitelik-icin-insan-kaynagina-yatirim-diyor

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) bünyesinde faaliyet gösteren Perakende Akademisi, üye şirketlerin yeniçağa uygun insan kaynağı oluşturmaları hedefiyle başladığı bölge eğitimleri kapsamında bugüne kadar Bursa, Ankara, İstanbul, Trabzon, Ordu, Çorum, Gaziantep, Erzurum ve İzmir olmak üzere farklı illerde toplantı gerçekleştirdi. Perakende Akademisi, insan kaynağını geliştirme hedefi ile yılsonuna kadar bölge eğitimlerine hızla devam edecek. 

PERDER’e üye olan firmaların insan kaynakları yöneticilerine, Perakende Akademisi Eğitim ve Gelişim Direktörü Fezanur Aykaç tarafından, “Yetkinlik Bazlı İnsan Kaynakları”  eğitimi, mağaza yöneticilerine ise “Satış ve Hizmet İletişimi” eğitimi verildi.

Eğitimlere eş zamanlı olarak Perakende Akademisi Eğitim Danışmanı Ekber Işık tarafından Hijyen ve Tehlikeli İşlere dair sertifikalandırma program çalışmasının yanı sıra, saha çalışması da yapıldı. Ayrıca Mesleki Eğitim ve İŞKUR projeleri konusunda da bilgi verildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri