Perakendecinin ihtiyaç duyduğu her şey: www.eurometall.com.tr

11 Ocak 2013 Cuma

“Perakendenin Mega Marketi" sloganıyla perakende sektörüne birçok yenilik getiren Eurometall’in genişleyen ürün yelpazesine şimdi e-ticaret sitesi www.eurometall.com.tr üzerinden hızlıca ulaşmak mümkün

perakendecinin-ihtiyac-duydugu-her-sey-wwweurometallcomtr

İsteyen herkes, mağaza ekipmanlarının yanı sıra güvenlik ve geçiş sistem ürünleri, elektronik çözümler ve ofis ekipmanlarına da artık www.eurometall.com.tr üzerinden kolayca ulaşabiliyor ve online olarak sipariş verebiliyor. Eurometall Pazarlama ve Satış Yönetmeni Acun Tekin, Eurometall’in 2010 yılında başlattığı çalışmalarını 2011 ve 2012 yılında artan bir ivme ile sürdürdüğünü kaydederek, büyüme stratejilerine bağlı olarak perakende sektörüne geniş bir yelpazede ürün sunmaya devam ettiklerini söyledi.

Eurometall olarak 2013 yılında yurt içi ve yurt dışı operasyonlarını genişleteceklerini, sektörün ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri en kaliteli biçimde sunmaya devam edeceklerini kaydeden Tekin, “Dünya ekonomisi hızla değişiyor. Elbette Türkiye ekonomisi de bundan etkileniyor. Perakende sektörünün gelişimini dinamik biçimde takip ediyoruz. Markaların beklentilerini yakından izliyoruz. Temel hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörebilmek, talep edilen ürünleri, arzulanan kalitede ve hızla bu ihtiyaçları karşılayabilmek” dedi.

Perakendecinin aradığı hemen her şey
Bu kapsamda e-ticaret platformu www.eurometall.com.tr üzerinden satışa sundukları ürün gamını genişlettiklerini dile getiren Acun Tekin, “Bir perakende noktasının A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir yapımız var. Ana mağaza ekipmanlarının yanı sıra her çeşit aksesuardan taşıyıcı ekipmanlara, display ürünlerden arka ofis ekipmanları ve sarf malzemelerine kadar bir perakende noktasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünü sunuyoruz” diye konuştu.

Acun Tekin, yeni katalogla birlikte www.eurometall.com.tr üzerinden ayrıca güvenlik ve geçiş sistem ürünleri, elektronik çözümlere, ofis ekipmanlarına da ulaşmanın mümkün olduğunu söyledi. Tekin, www.eurometall.com.tr e-ticaret sitesinin sektöre hızlı, güvenli biçimde hizmet sunabilmek için önemli bir platform olduğunu, ancak müşterilerinin her kanaldan kendilerine ulaşmamalarının mümkün olduğunu kaydetti.

“Her zaman en iyi deneyimi yaşatmak istiyoruz”
Müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmak istediklerini dile getiren Acun Tekin, hedeflerinin müşterilerine ihtiyaç duydukları an, en iyi ürünü, en iyi koşullarda sunabilmek ve çözüm ortakları olarak gördükleri müşterilerinin iş süreçlerine değer katarak, katkıda bulunabilmek olduğunu söyledi.

Eurometall olarak amaçlarının birlikte çalıştıkları markaların ve müşterilerin süreç içerisinde ortaya çıkan ihtiyaçlarını beklentilerine uygun biçimde karşılayabilmek olduğunu ifade eden Tekin, “Hizmet verdiğimiz markalar güçlendikçe, değer kazandıkça Eurometall olarak biz de güçleneceğimizi biliyoruz. Gayretimiz müşterilerime kısa yoldan satış yapmak değil, onların ihtiyaç duyacakları ürünleri, ihtiyaç duydukları zaman ve koşullarda karşılayarak hedeflerini gerçekleştirmeye yardımcı olmak. Bu misyonumuzu müşterilerimiz algıladığı için çalıştığımız markalarla çok güçlü bağlar kuruyoruz” dedi.

Kuruldukları günden beri olduğu gibi 2013 yılında da birçok yeniliğe imza atmaya devam edeceklerini dile getiren Tekin, hedeflerinin büyüyen Türkiye ekonomisiyle birlikte Eurometall markasını bir dünya markası haline getirmek olduğunu söyledi. Tekin, bu kapsamda bu yıl içerisinde yurt içi operasyonların yanı sıra yurt dışı operasyonlara da ağırlık vereceklerini vurguladı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri