Perakendenin büyük şovu başladı

12 Ocak 2015 Pazartesi

Perakende dünyasının en önemli etkinlerinden biri olan ve NRF tarafından düzenlenen Retail’s Big Show Amerika Birleşik Devletleri’nde başladı. Perakende.org, New York Jacob K. Javits Kongre Merkezi’nde gerçekleşen organizasyondan an be an bildiriyor

perakendenin-buyuk-sovu-basladi

Perakende dünyasının en önemli etkinlerinden biri olan ve NRF (National Retail Federation-Ulusal Perakende Federasyonu) tarafından düzenlenen Retail’s Big Show, New York Jacob K. Javits Kongre Merkezi’nde başladı.

NRF Yönetim Kurulu Başkanı Stephen Sadove, açılış konuşmasında bu sene 104’üncüsü düzenlenen organizasyona destekleri için katılımcılara, sponsorlara teşekkür etti.

Perakendenin Amerika Birleşik Devletleri ekonomisi için önemine dikkat çeken Sadove şunları söyledi: “Ülkenin en büyük özel sektörü olan perakenden her 4 kişiden birinin mesleği. Yaklaşık 42 milyon Amerikalı perakende sektöründe hizmet veriyor. Perakende çok hızlı bir teknolojik gelişme yaşıyor. 15 Ocak’ a kadar sürecek organizasyonda dünyanın dört bir yanından  gelen perakendeciler en son gelişmeler sayesinde bilgilerini artıracak ve fuar alanındaki en son teknolojik gelişmeleri görebilecek.”

Gerçekleşen organizasyonun fotoğraflarına şu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.perakende.org/foto-galeri/retails-big-show-2015-69/Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri