“Perakendenin En Başarılı Fikirleri” ödüllerini aldı

18 Nisan 2014 Cuma

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen ve sadece PERDER üyelerinin katıldığı PEF Ödülleri, Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 Konferansı ve Fuarı’nın son gününde düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu

perakendenin-en-basarili-fikirleri-odullerini-aldi

Türkiye’nin en büyük organize perakende aktörlerinden Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), “Perakendenin En Başarılı Fikirleri”ni (PEF) altıncı kez ödüllendirdi. Sadece PERDER üyelerine yönelik olarak gerçekleştirilen PEF Yarışması’nın ödülleri, TPF tarafından 16 – 17 Nisan günlerinde gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2014 Konferansı ve Fuarı’nın son gününde düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

Yerel zincirler arasındaki en iyi uygulamaları paylaşmayı ve bu tarz uygulamaları teşvik ederek yerel zincirlerin rekabet gücünü artırmayı hedefleyen PEF Ödülleri altı kategoride verildi. En İyi Mağaza Tasarımı Ödülü’nü İstanbul’dan Sarıyer Marketler Zinciri, En İyi Müşteri Hizmetleri, CRM ve Teknoloji Uygulamaları Ödüllerini Erzurum’dan Düzgün Marketler Zinciri, En İyi Promosyon Yönetimi Ödülü’nü İstanbul’dan Hatipoğlu Marketler Zinciri, En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’nü Bursa’dan Özhan Marketler Zinciri, En İyi Perakende de İnovasyon Uygulaması Ödülü’nü de Ankara’dan Yunus Marketler Zinciri aldı.

Ödül Töreni sonunda da başarılı radyocu Kadir Çöpdemir ile Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından sahaların şov dünyasına kazandırdığı Pascal Nouma kendilerine özgü tarzlarıyla katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri