“Perakendenin En Başarılı Fikirleri”yarışıyor

11 Mart 2014 Salı

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen ve sadece PERDER üyelerinin katıldığı “Perakendenin En Başarılı Fikirleri” Yarışması, bu yıl altıncı kez sahiplerini buluyor. Yarışmanın ödül töreni; 16-17 Nisan’da düzenlenecek “Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonunda gerçekleştirilecek

perakendenin-en-basarili-fikirleriyarisiyor

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), “Perakendenin En Başarılı Fikirleri”ni ödüllendiriyor. Çeşitli kategorilerde başarılı olan market sahibi, yönetici ve çalışanları yarışmaya katılmaya çağıran TPF, “Perakendenin En İyi Fikirleri” yarışmasını altıncı kez gerçekleştiriyor. 

Sadece PERDER üyelerine yönelik olarak gerçekleştirilen yarışma bu yıl; ‘En İyi Mağaza Tasarımı’, ‘En İyi Müşteri Hizmetleri, CRM ve Teknoloji Uygulamaları’, ‘En İyi Promosyon Yönetimi’, ‘En İyi İnsan Kaynakları Uygulamaları’, ‘En iyi Sosyal Sorumluluk Projesi’ ve ‘En İyi Perakende de İnovasyon Uygulaması’ kategorilerinden oluşuyor. Katılımcıların birden fazla kategori için başvuru yapabileceği yarışmanın proje teslimi 31 Mart’ta sona eriyor.

TPF, yarışma ile yerel zincirler arasındaki en iyi uygulamaları paylaşmayı ve bu tarz uygulamaları teşvik ederek yerel zincirlerin rekabet gücünü artırmayı hedefliyor. Katılımcıların; projelerine ürün ve servis sağlayarak destek veren şirketler ile tedarikçileri de ortak edebildiği yarışmanın ödül töreni; 16-17 Nisan’da düzenlenecek “Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonunda gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri