Perakendenin en iyi fikirleri ödüllerini aldı

20 Nisan 2016 Çarşamba

Perakendenin en iyi fikirleri, Yerel Zincirler Buluşuyor Konferans ve Fuarı’nda açıklandı

perakendenin-en-iyi-fikirleri-odullerini-aldi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor Konferans ve Fuarı’nda en iyi fikirler ödüllendirildi.

 

En iyi mağaza tasarımı Biçen ve Bizim’e
Bu sene, en iyi mağaza tasarımı ödülüne Bizim Market ve Biçen Market layık görüldü. Ödülleri İpekyolu PERDER Başkanı Vedat Cergibozan ile Kayseri PERDER Başkanı Mehmet Kilci takdim etti.
Yarışmada “En İyi Müşteri Hizmetleri ve CRM Uygulamaları” alanında ödülün sahibi Sarıyer Market oldu. Sarıyer Market, ödülünü Güneydoğu PERDER Başkanı Ramazan Turmak’dan aldı.

 

En iyi insan kaynakları ödülü Altunbilekler’in oldu
En iyi promosyon yönetimi ödülü, Ankara PERDER Başkanı Ali Uyanık tarafından Onur Market’e verildi. Perakendenin En İyi Fikirleri’nde en iyi insan kaynakları uygulamaları ödülünün sahibi ise Altunbilekler Market oldu. Altunbilekler'e ödülünü Karadeniz PERDER Başkanı Osman Kalafat takdim etti.

 

Düzgün Market’e teşvik ödülü
En iyi sosyal sorumluluk projesi ödülü Onur Market ile Özhan Market’e verildi. Ödülleri, Konya PERDER Başkanı Ali Kaya ile İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu takdim ederken, Jüri Teşvik Ödülü ise, bu sene de Düzgün Market’in oldu.

Perakendenin En İyi Fikirleri Jüri Üyeleri
Jüri Başkanı:

Tahsin Pamir (Perakende Danışmanı ve Eğitmen)
Jüri Üyeleri:
Dr. Cüneyt Evirgen (Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi Direktörü)
Prof. Dr. Gürhan Kök (Koç Üniversitesi-Migros Perakende Forumu Araştırma Direktörü)
Ercüment Tunçalp (Perakende Uzmanı)
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri