Perakende.org Ailesinin Yeni Üyesi, Historia AVM

24 Eylül 2008 Çarşamba

Kurumsal üyeleriyle büyümeye devam eden Perakende.org ailesinin yeni üyesi, İstanbul'un tarihi dokusuyla uyumlu mimarisi ve seçkin marka karmasıyla dikkat çeken Historia AVM oldu.

perakendeorg-ailesinin-yeni-uyesi-historia-avm
1 Ağustos 2008 de kapılarını açan, Historia Fatih Alışveriş Merkezi, Fatih Belediyesi ve GülKeleşoğlu Ortak Girişimi tarafından hayata geçirildi. Historia Fatih, dünyaca ünlü yerli ve yabancı markaları, lüks restoranları, Cinebonusa ait 8 sinema salonu ve üç katlı yer altı otoparkıyla Tarihi Yarımadanın merkezinde Vatan Caddesinde hizmet veriyor. Bulunduğu yer itibariyle geniş bir lokasyona ve yoğun bir nüfusun ihtiyacına cevap verecek tek Alışveriş Merkezi olma özelliğine sahip Historia Fatih, Tarihi Yarımadada yerli ve yabancı turistlerin de uğrak noktası konumunda. 2010 Avrupa Kültür Başkentine yakışan, şehrin modern ve yenilikçi yüzünü yansıtan Historia Fatih, tarihi dokuya uygun mimari özelliği ve dünyaca ünlü yerli ve yabancı markalarıyla geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vererek Türk ekonomisi ve turizmine artı değer katıyor. Tansaş, Zara, Mudo City, LC Waikiki, Koton, Mango, İpekyol, Butik Vakko, Park Bravo, Nine West, Derimod, Hotiç Damat, Colins, Convers, Adidas, Pizza Hut, KFC, Mc Donalds, Burger King, Starbucks, Kocatepe Kahve Evi ve Cafe Crown Historia Fatih Alışveriş Merkezinde yer alan sayılı markalardan sadece bir kısmı. Historia Fatih Alışveriş Merkezi, iç mekan dekoruyla da, huzurlu, eğlenceli ve keyifli bir alışverişin Tarihi Yarımadadaki yeni ismi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri