Perakende.org AVM AKTİVİTE YARIŞMALARI Başladı

19 Mart 2008 Çarşamba

Alışveriş merkezleri her özel günde birbirinden farklı ve yaratıcı çalışmalara imza atıyorlar. Sevgililer günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, 23 Nisan, Ramazan Ayı, bunlardan sadece birkaçı.

perakendeorg-avm-aktivite-yarismalari-basladi
Aktiviteleri ile müşterilerine keyifli anlar yaşatan AVMlerin projeleri, o gün yaşanıyor ve unutuluyor. Perakende.org, projelerinizi unutulmaz hale getirmek için, tüm aktivitelerin değerlendirildiği ve en iyisinin okurları aracılığıyla seçildiği yarışmalar dizisi organize etmek için kollarını sıvadı. Amaç: Birbirinden özel aktivitelerin, sektörün gelişimine katkıda bulunması adına paylaşılması. Ve tabii ki yarışmada en çok oy alan aktivitenin ödüllendirilmesiyle, yaratıcı düşüncelerin ve iyi uygulamaların daha iyisi yapmak için motive edilmesi.İlk tema, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı.Biliyoruz ki; hemen hemen tüm alışveriş merkezleri 23 Nisanda özel bir aktivite yapıyor. Biz de aktivite yarışmalarımıza, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramıyla başlıyoruz.İşleyiş:Yarışmaya katılmak isteyen alışveriş merkezlerinin, bugünden başlayarak 22 Nisan 2008 tarihine kadar avm@perakende.org adresine 23 Nisan başlığıyla ön başvuru yapmaları gerekiyor. Ardından, yalnızca başvurusu bulunan alışveriş merkezleri, 24 Nisan ile 30 Nisan arasında Çocuk Bayramı ile ilgili yapmış oldukları aktivitenin tanıtımını, görselleriyle birlikte bize ulaştıracaklar. Bizler de perakende.org üzerinde hazırlanmış özel bir sayfa ile başvuruda bulunan tüm AVMlerin uygulamalarını tanıtıp, perakende.org okurlarının oylarına sunacağız. Oylama tamamen şeffaf olarak yapılacak ve her bir okurumuz yalnızca bir kez oy kullanabilecek. Yarışmaya katılan alışveriş merkezleri de, oy kullanan portal okuyucuları da sonuçları an ve an görebilecekler. Bu süreç, 1 Mayıs-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.Sonuçlar, 19 Mayıs 2008 tarihinde perakende.org üzerinden duyurulacak. Kimler Katılabilir:Alışveriş Merkezleri...Ödüller:Yalnızca bir alışveriş merkezinin ödüllendirileceği yarışmada,1. AVM'nin Perakende.org'da geniş bir haberi yapılarak daha yakından tanınması sağlanacak.2. Verilecek sertifika ile proje başarısı ölümsüzleştirilecek3. Mağaza Dergisinde 1 sayfalık ücretsiz ilanı yayınlanacak....Bir sonraki aktivite teması; ANNELER GÜNÜ...Ayrıntılı bilgi için : 216 5754420 - Ceyhan Konuk (ceyhan@pebev.com)


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri