PerAModa 4’üncü yılını kutluyor

22 Mayıs 2014 Perşembe

2010 Yılında Engin Yıldırım tarafından kurulan PerAModa Group, 4’üncü yılında ‘ Perakende, Alışveriş Merkezi ve Moda dünyasının önemli isimlerini Rixos Taksim İstanbul’da buluşturuyor

peramoda-4uncu-yilini-kutluyor

Perakende, AVM ve moda sektörleri yöneticilerinin buluşma, birbirlerini tanımayan sektör temsilcilerinin ise tanışma adresi olan PerAModa Group, organizasyonlarına bir yenisi daha ekleniyor. 7 Haziran'da İstanbul'un en elit ve popüler mekânlarından biri olan Rixos Taksim İstanbul’da yapılacak olan ‘Aşk ve Sevgi’ temalı organizasyon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Business Network amaçlı şimdiye dek birçok renkli partiye imza atan PerAModa Group, bu kez 4’üncü Altın Yılı Organizasyonuyla eğlenceyi doruğa taşıyacak.

Görkemli gecede, moda dünyasının ünlü isimleri, yine en çarpıcı koleksiyonlarını gözler önüne serecek;  Geceyi Fashion TV'nin başarılı program yapımcı ve sunucusu mimar Tülay Beşir ve model iş adamı Taha Şahin sunacak.

Parti program içeriği şöyle,
• Ezgi Ayçe Kızıldere'den Caz-Pop Canlı Performansı (Açılış Konseri)
• PerAModa Group Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yıldırım'ın Açılış Konuşması
• Beste Naiboğlu ve Ekibi (AndSanat Toplulugu) ÇağdAŞK Sanatsal Performansı
• Gala Dans’tan AŞK’ın dansı Bachata Tango
• DJ Performansı / Cem Makum
• Parti Finalinde Levent Ertan 'Aşk' isimli single'ı ile renk katacak.

Organizasyonda gerçekleşecek olan defileler de şöyle,
• Ahmet Giray Yılmaz / Asi Arzu (Rebel Desire ) & Koreograf: Beste Naiboğlu
• Serpin Yavuz & Ex Voto / Aşk Hikayesi
• Şinasi Günaydın Haute Couture / Aşk Dolu 45 YIL & Koreograf: Bülent Aslan (Defile esnasında Ayşe Koçak Modaevi 2 adet Gelinlik ve 2 adet Nişan kıyafetini seçkin davetlilerin beğenisine sunacak )

2013 Yılının En İyi Reklam Ajansı Ödülünü alan ve PerAModa Group’unda reklam ajansı olan Bodroom Design PerAModa Group’un, 4’üncü yıl kutlama organizasyonuna gelen davetlilerden dileyenlerin fotoğraflarını çekecek ve bu fotoğrafları PerAModa dergi kapağına uyarlayarak hediye edecek. Böylece girişte, Bodroom Design’a fotoğraf çektiren herkes PerAModa Dergi kapağında kapak yıldızı olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri