PerAModa Group'tan yeni organizasyon

11 Haziran 2014 Çarşamba

PerAModa Group, 4’üncü yılında perakende, alışveriş merkezi ve moda dünyasının önemli isimlerini Rixos Taksim İstanbul'da buluşturdu

peramoda-grouptan-yeni-organizasyon

Perakende, alışveriş merkezi ve moda sektörleri yöneticilerinin buluşma, birbirlerini tanımayan sektör temsilcilerinin ise tanışma adresi olan PerAModa Group, organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde Rixos Taksim İstanbul'da yapılan ‘aşk ve sevgi’ temalı organizasyona, sanat ve moda dünyasının ünlüleri yoğun ilgi gösterdi.

Business Network amaçlı şimdiye dek birçok renkli partiye imza atan PerAModa Group, bu kez ‘4’üncü Altın Yılı Organizasyonu’ ile eğlenceyi doruğa taşıdı. Görkemli gecede moda dünyasının ünlü isimleri koleksiyonlarını gözler önüne sererken, geceyi Fashion TV program yapımcı ve sunucusu mimar Tülay Beşir ve model iş adamı Taha Şahin sundu. PerAModa Group Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yıldırım, hoşgeldiniz konuşması yaptı.

Sanatçılar ve milletvekili defileye çıktı
Sanat ve moda dünyasından ünlülerin yoğun ilgi gösterdiği partide Şinasi Günaydın ‘Haute Couture Aşk Dolu 45 Yıl’ defilesine Emre Kızılırmak, Nurcan Sabur, Yalçın Özden, Vahe Kılıçaslan, Mesut Yar, Şenol İpek, Selçuk İkan, Aktör Nuri Alço ve CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu yerli markaları, modacıları ve tekstil üretimini desteklemek için podyuma manken olarak çıktı.

PerAModa organizasyonun açılışını genç keman virtiözü Muhammed Melih Yıldırır yaptı. Ezgi Ayçe Kızıldere'den caz-pop canlı performansı izleyenleri coşturdu. Beste Naiboğlu ve Ekibi (AndSanat Toplulugu) ÇağdAŞK Sanatsal Performansı yapıldı. Gala Dans’tan Bachata Tango, izleyenleri büyüledi. Partinin finalinde Levent Ertan 'Aşk' isimli single'ı ile renk kattı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri