‘Peri Hanım ile Kızlar’ Forum Çamlık’ta

15 Mart 2013 Cuma

Forum Çamlık, minik ziyaretçilerini 16-17 Mart günlerinde Peri Hanım ve Kızlar adlı masal-oyuna davet ediyor

peri-hanim-ile-kizlar-forum-camlikta

Yıl boyu süren etkinlikleriyle Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, minik ziyaretçilerini de unutmuyor. Her hafta sonu çocuklar için keyifli, eğlenceli ve öğretici etkinlikler düzenleyen Forum Çamlık, bu hafta sonu minikleri ‘Peri Hanım ile Kızlar’ı adlı masal-oyunla ağırlayacak.

Peri Hanım ile Kızlar’ın heyecan dolu macerası Forum Çamlık’ta
Oyunda; meraklı, yaratıcı, soru soran üstelik de yaramaz bir maymun ve arkadaşlarının maceraları konu ediliyor. Kahramanlarımız, bir gün ormanda bir sandık bulur ve maymun sandığın içinde ne olduğunu çok merak eder. Arkadaşları ona, sandığın başkasına ait olduğunu ve onu, orman bekçisine vermeleri gerektiğini söyleseler de maymun dinlemez.

Bu sırada Peri Hanım ve Kızlar, maymunu ve arkadaşlarını izlemektedir. Ancak maymunları tek izleyen onlar değildir! Peri Hanım, kızlar ve büyücünün maymunları izlemesiyle olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. Bakalım, maymun ve arkadaşları içine düştükleri bu durumdan kurtulabilecekler mi?

Forum Çamlık, bu sorunun cevabını merak eden tüm minikleri, yarın (16 Mart) ve 17 Mart Pazar günü, 15.00 ve 17.00 saatlerinde, bu eğlenceli maceraya katılmaya davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri