P&G Türkiye'de önemli atama gerçekleşti

31 Ocak 2017 Salı

P&G Türkiye, KKTC, Ermenistan Distribütör Operasyonları ve Yerel Marketler Lideri olarak Armağan Sünerli’yi atadı

pg-turkiyede-onemli-atama-gerceklesti

Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden 2003 yılında mezun olan Armağan Sünerli, iş hayatına Finansal Denetim ve Audit alanında başladı. 12 yıldır aktif olarak sürdürdüğü P&G kariyerine 2005 yılında Güney Marmara Satış Temsilci pozisyonu ile başlayan Armağan Sünerli daha sonra ulusal zincir ve yerel marketler ile alakalı şirket içinde çeşitli pozisyonlarda yer aldı.

 

2011 senesinde P&G Turkiye Güzellik Kategorisi Grup Müdürlüğü yapan Armağan Sünerli, son 4 senedir Distribütör Operasyonları ve Yerel Zincirler'den sorumlu olarak Marmara Bölge Liderliğini yürütmekteydi. Sünerli, 2017 senesi itibariyle Türkiye / KKTC / Ermenistan Distribütör Operasyonları ve Yerel Marketler Lideri olarak görevini sürdürecektir. Armağan Sünerli evli ve tek çocuk babasıdır. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri