P&G ve CarrefourSA’dan spora destek

08 Mayıs 2015 Cuma

P&G ve CarrefourSA, Sevgi Evleri’ndeki çocukları spora teşvik ederek sağlıklı büyümelerine destek sağlıyor. Olimpik Anneler projesi kapsamında başlatılan “1 Paket = 1 Destek” kampanyası kapsamında CarrefourSA’dan P&G ürünü alan tüketiciler, Mika-Der’in desteğiyle Sevgi Evleri’ndeki çocukların spor tesisine kavuşmalarına katkıda bulunuyor

pg-ve-carrefoursadan-spora-destek

Prima, Ariel, Gillette, Orkid ve Head & Shoulders gibi markaları bünyesinde barındıran P&G, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) işbirliğiyle Türkiye’de çocukların spora teşvik edilmesi amacıyla Olimpik Anneler projesini yürütüyor. Bu kapsamda P&G ve CarrefourSA, Mika-Der aracılığıyla Sevgi Evleri’ne spor tesisi yaparak Sevgi Evleri’ndeki çocukların da gelişimine sporla destek oluyor.

Türkiye’de çocukların sporla büyümesine destek olmak amacıyla yürütülen Olimpik Anneler projesinin hedefi, bugün ve gelecek nesiller için bireylerin yaşamlarını iyileştirmek üzere ülkede spor bilincini yaygınlaştırmak. Projenin hem ülke çapında duyulması hem de tüketicileri de projeye dahil etmek amacıyla P&G, Nisan ayında tüm CarrefourSA marketlerinde 1 paket = 1 destek kampanyası başlattı.

1 paket = 1 destek
1 paket = 1 destek kampanyası kapsamında, alınan her P&G ürününden elde edilen gelirin bir kısmı, Türkiye’de çocukların sporla büyümesi için oluşturulan fona aktarılıyor. Tüketiciler kampanyaya katılarak sporcu nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlama imkânı buluyor. “Çocuğuna spor yaptıran her anne Olimpik Anne’dir” anlayışını yaygınlaştırmaya çalışan Olimpik Anneler projesi kapsamında tüm Türkiye’deki CarrefourSA marketlerinden alınan P&G ürünlerinden elde edilecek gelirin bir kısmı da Mika-Der’e bağışlanarak Sevgi Evleri’ndeki çocukların spor olanaklarına kavuşmasına destek olunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri