PGP, “Doğru Bildikleri Yanlışlar”ı öğretecek

04 Nisan 2014 Cuma

İstanbul PERDER üyelerinin profesyonel yöneticilerinden oluşturulan PERDER Gelişim Platformu (PGP), mağazalar ve satış kanadında çalışanların yaşadığı sıkıntılara çözüm üretmek amacıyla “Doğru Bilinen Yanlışlar” projesini hayata geçirmek için ilk toplantısını yaptı

pgp-dogru-bildikleri-yanlislari-ogretecek

İstanbul PERDER projelerinden biri olan PERDER Gelişim Platformu (PGP), perakende sektörüne fayda sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. PERDER Gelişim Platformu’nun yeni gündem maddesi, “Doğru Bilinen Yanlışlar” oldu.

PGP, mağazalar ve satış kanadında Doğru Bilinen Yanlışları içerecek olan projenin ilk çalışmasını İstanbul Culinary Institute’de gerçekleştirdi. Yaklaşık iki saat süren toplantının ardından , PGP üyeleri Taksim Pera Müzesini gezdi.

PERDER Gelişim Platformu, daha önce de şuan yerel market sektöründe çalışmakta olan mağaza çalışanları tarafından uygulamaya alınan Mağazalar ve Görev Tanımı Kitapçığı’nı çıkarmıştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri