Pierre Dukan İzmir Park’a gelecek

14 Nisan 2015 Salı

İzmir Park Alışveriş Merkezi, D&R Live etkinlikleri kapsamında19 Nisan Pazar günü saat 14.30’da ünlü Fransız Doktor Pierre Dukan’ı ağırlayacak

pierre-dukan-izmir-parka-gelecek

Milyonlarca insanı zayıflatan ve bugüne kadar yazdığı kitaplarla 32 ülkede 25 milyondan fazla okura ulaşan Pierre Dukan, hayatını obeziteye karşı mücadeleye adadı. İzmir’de ilk kez takipçileri ile buluşacak olan ünlü doktor yeni kitabının heyecanını İzmir Park ziyaretçileri ile paylaşacak, merak edilen soruları yanıtlayacak.

Fazla kilolarla ilgili ezberleri bozan Dukan, “50 Şampiyon” adlı son kitabında kendi mucizesini yaratan kahramanların hikâyelerine,  beslenme ile ilgili şaşırtıcı ipuçlarına ve özel yemek tariflerine yer verdi. D&R işbirliği ile İzmir Park’ta yapılacak etkinlikte Dr Dukan hem yeni kitabını imzalayacak hem de okurlarıyla fotoğraf çekilecek.

İzmir Park’ta astroloji konuşulacak
Etkinliklerinde hız kesmeyen İzmir Park Alışveriş Merkezi, 18 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da ise ünlü astrolog Rezzan Kiraz’ı hayranları ile buluşturacak. Yıldızların etkilerini, önümüzdeki dönemlerde burçları hangi sürprizlerin beklediğini anlatacak olan Rezzan Kiraz, astroloji meraklıları ile keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

Arçelik ile cupcake heyecanı
19 Nisan Pazar günü ise Arçelik ile yapılacak Cupcake Atölyesi’nde İzmir Park’ın minik ziyaretçileri eğlence dolu saatler geçirecek. İki seans olarak gerçekleştirilecek etkinliğin başlama saatleri 13.00 ve 16.00.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri