Pınar, alt markalarına odaklandı

30 Temmuz 2012 Pazartesi

Bu yıl için temkinli iyimserlik beklentisinde olan Pınar, yeni lansmanları planlanan Aç Bitir markasının ürün gamını genişleterek, burada daha da büyümeyi hedefliyor

pinar-alt-markalarina-odaklandi

 

Bu yıl özellikle alt markalarını destekleme ve yeni alt markalar yaratma üzerine odaklanacak olan Pınar, şarküteride Şölen ve Gurme alt markalarına iletişim yatırımı yaparken, dondurulmuş hazır yemekler kategorisinde de payını artırmak ve kategoriyi büyütmek üzere iletişim faaliyetleri planlıyor.

Firmada hedef; faaliyet gösterilen tüm kategorilerde liderliği pekiştirerek, sürdürme olarak belirlendi. Pınar Et kurulduğu 1985 yılından itibaren ambalajlı et sektörünün lider aktörleri arasında yer alıyor. Pınar, özellikle bu yıl alt markalarını destekleme ve yeni alt markalar yaratma üzerine odaklanacak. Şarküteride Şölen ve Gurme alt markalarına iletişim yatırımı yapan firma, dondurulmuş hazır yemekler kategorisinde de payını artırmak ve kategoriyi büyütmek üzere iletişim faaliyetleri planlıyor. Bu yıl için yeni lansmanlarını da planlayan Pınar, Aç Bitir markasının ürün gamını genişleterek, burada daha da büyümeyi hedefliyor. Pınar ayrıca köfte ve pizza çeşitlerini genişletecek ve ev dışı tüketim kanalına da ihtiyaçları gözeterek, yeni ürünler sunacak.

Orta ve uzun vadede planları doğrultusunda, halihazırda bulunduğu kategorilerde ürün çeşitliliğini artıran ve yenileyen Pınar Et, bunu yaparken de tüketici ihtiyaç ve isteklerine en iyi ve uygun şekilde cevap vermeyi hedefliyor. Firma, özellikle tüketim ve kullanımı kolaylaştıran ürünlere önem veriyor. Sadece ürünün kendisi değil, ürünün paketini de bu doğrultuda tasarlamaya çalışan firma, ayrıca mümkün olduğu kadar değişik damak tatlarına da hitap etmek konusunda yatırım yapıyor. Bunun için Ar-Ge faaliyetlerine ağırlık veren firma, yaptığı pazar ve tüketici araştırmalarında da bu konuya önem veriyor. Bunların dışında yeni kategoriler konusunda da araştırmaları ve incelemeleri devam eden Pınar, bu konudaki yatırımlarını zaman ve değerlendirmeler paralelinde şekillendirecek.

Pınar’dan yapılan açıklamada, et sektörünün genel olarak incelendiğinde kaliteli ve güvenilir üretimin, tüketici için gıda sektöründeki öneminin giderek arttığının görüldüğü belirtildi. Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Sektörün gelişimi için herkese görevler düşüyor. Pınar olarak tüketiciye en kaliteli ve güvenilir ürünü sunma misyonumuzu her zaman sürdüreceğiz. Sektördeki denetimlerin daha da artması ve daha gelişmiş yöntemlerin kullanılması da sektördeki güvenin artmasına ve gelişmesine katkıda bulunacaktır. Sektörümüzün önümüzdeki dönemde nüfus artışına paralel olarak büyümesini bekliyoruz. Özellikle Türk halkının protein ihtiyacını karşılayan ve onlara leziz et ürünleri sunan markalar ile pazarın sağlıklı bir gelişim içinde olacağını öngörüyoruz.”

Kaynak: Kobiden


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri