Pınar Kremilla'yla tatlı yapmayan kalmasın

06 Mart 2014 Perşembe

Pınar, Avrupa’da tatlıların olmazsa olmazları arasında yer alan, aşçıların kurtarıcısı custard sosunu, Kremilla markasıyla Türkiye’de beğeniye sunuyor

pinar-kremillayla-tatli-yapmayan-kalmasin

Türk gıda ve içecek sektörüne hizmet veren Pınar, Türkiye’de ilk kez satışa sunulan yepyeni bir lezzetle mutfaklara konuk oluyor. Pınar’ın yeni lezzeti Kremilla ile kremayı ideal kıvama getirmek için karıştırmaya, çırpmaya ve soğumasını beklemeye gerek kalmıyor. Çabucak hazırlanan ve tadına doyum olmayan tatlılar ortaya çıkıyor.

Pınar, yurt dışında vanilyalı kıvamlı tatlı sos (Custard)  olarak bilinen ve kullanılan ve tatlı denince ilk akla gelen ürünü, Türk damak tadına ve tüketici ihtiyacına göre uyarlayarak, Tatlı Düşler serisinin yepyeni ürünü Kremilla - Vanilya Tadında Kıvamlı Sos Pınar Kremilla adıyla Türkiye’de de beğeniye sunuyor. Pınar’ın nesillerdir güvenle tüketilen doğal sütünün lezzeti ve nefis vanilya kokusuyla tatlılara lezzet katıyor. Kremilla, direkt kullanıma hazır olarak sunuluyor, böylece çırpmadan, kıvam tutturmaya çalışmadan ve yorulmadan tadına doyum olmayan tatlılar yapmaya olanak sağlıyor.

İster tatlının içinde ister meyvenin üstünde
Yoğun kıvamlı, vanilya tadındaki pratik lezzet Pınar Kremilla, pasta, profiterol, cheesecake, tart, milföy pasta, krem brulle, kek gibi birçok tatlıda doğrudan, dolgu malzemesi veya sos olarak kullanılabildiği gibi tek başına veya meyveyle birlikte de tüketilebiliyor. Evde yapılmış hissi veren Kremilla ile çabucak lezzetli tatlılar yaparak zamandan da tasarruf ediliyor. Kremilla - Vanilya Tadında Kıvamlı Sos 500 ml’lik ambalajlar içinde marketlerin krema ve tatlı bölümlerinde yer alıyor. Pınar Kremilla’nın ideal olan yoğun kıvamı için +4 dereceye kadar soğutulması önerilmekte.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri