Pis kokmasa mis koksa

29 Mayıs 2014 Perşembe

P&G’nin, hava ferahlatıcı kategorisindeki markası Yeni Febreze, kötü kokuları maskelemek yerine ortadan kaldırarak geride sadece sizin seçtiğiniz hoş ve ferah bir koku bırakıyor

pis-kokmasa-mis-koksa

P&G, evdeki kötü kokuları gidermek için etkili bir seçenek sunuyor: Febreze. Yeni Febreze, kötü kokuları ortadan kaldırarak geride sadece hafif ve ferah bir koku bırakıyor. Böylece akşam yemeğinde lezzetli bir ızgarada balık pişirildiğinde mutfak gibi en pis kokulu yerler bile mis kokan keyifli mekanlar haline geliyor. Febreze’in üstün koku giderme teknolojisi sayesinde evde ne pişerse pişsin saniyeler içinde pis kokular mis kokulara dönüşüyor. Febreze piyasadaki diğer oda kokularından farklı; çünkü Febreze sorunu maskelemek amacıyla ortama sadece başka bir koku yaymıyor. Kötü kokuları aktif olarak nötralize ederek ortadan kaldırıyor ve geride sadece aileniz ve misafirleriniz için dilediğiniz hafif ve ferah bir koku bırakıyor.

Aerosol, koku yayıcı difüzör ve araba ürünleri olmak üzere üç farklı ürün tipi olarak satışa çıkan Febreze, 8 farklı koku alternatifiyle tüketicilerle buluşuyor.
Febreze Freshelle Aerosol: Kötü kokuları giderirken evinize hafif bir koku yayarak ferahlık sağlamak üzere özel olarak tasarlandı. 6 farklı kokusu bulunuyor.
Febreze NonStop Fresh Koku Yayıcı Difüzör: Fişsiz ve pilsiz çalışan şık tasarımlı bir oda kokusu. Odanıza hafif ve ferah bir koku yayılması için sadece iki ayda bir difüzöre küçük bir kokulu yağ kartuşu takmanız yeterli. 3 farklı kokusu bulunuyor.
Febreze Car Araba Kokusu: Açıldıktan sonra 30 gün boyunca aracınıza hafif ve ferah bir koku yayan ve enerjiye ihtiyaç duymadan kesintisiz çalışan bir oto kokusu. 4 farklı kokusu bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri