Plaj Futbolu'nun devleri İstanbul'da buluşuyor

16 Eylül 2015 Çarşamba

İstanbul’un en dinamik Alışveriş Merkezi Marmara Forum, 18-20 Eylül günleri arasında dev bir turnuvaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor

plaj-futbolunun-devleri-istanbulda-bulusuyor

Plaj Futbolu denince uluslararası arenada akla gelen ilk takımlar FC Valencia (İspanya), AC Milan (İtalya), Al Ahli (Dubai) ve ülkemizi temsilen Antalyaspor, Loft'un sponsorluğu ve Marmara Forum'un ev sahipliğiyle Loft İstanbul Cup 2015 Plaj Futbolu Turnuvası’nda bir araya geliyor.

FİFA onaylı Beach Soccer World Wide imzasıyla gerçekleştirilecek turnuva, Marmara Forum'a kurulacak olan Plaj Futbol sahasında oynanacak. Karşılaşmaları İstanbullular ücretsiz olarak izleyebilecek. Üç gün sürecek olan turnuva TV 8’den Canlı olarak da ekranlara gelecek.

Geçen yıl, FIFA'nın yanı sıra İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün katkılarıyla 13-15 Haziran günlerinde İstanbul Caddebostan etkinlik alanında ilki düzenlenen turnuvaya; AC Milan, L.Moskova, Al Ahli ve Türkiye'den temsilcimiz Beşiktaş Plaj Futbol Takımı katılmış olup, Rus temsilcisi L.Moskova'nın şampiyonluğu ile noktalanmıştı.

Bu yıl Marmara Forum’da ikincisi gerçekleşecek FİFA onaylı uluslararası turnuvaya, tüm sporseverler davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri