Podium talihlileri çekilişle belirlendi

03 Mart 2017 Cuma

Podium Alışveriş Merkezi’nde, 150TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı veren, Podium 1 Yaşında 2 BMW 118i’den 1’i Kapında kampanyasının asil talihlileri otomobillerini teslim aldı

podium-talihlileri-cekilisle-belirlendi

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın kazandıran adresi Podium Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği birbirinden eğlenceli ve kazançlı kampanyalarıyla Ankaralıların ilgi odağı olmaya devam ediyor.


15 Ekim 2016 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında Podium Kart ile aynı günde 150 TL ve üzeri alışverişe bir çekiliş hakkı veren kampanya 18 Ocak günü gerçekleşen heyecanlı çekilişle sona erdi. 2 adet BMW 118’i’nin sahiplerini bulduğu çekilişe 58 bin 214 katılım gerçekleşti. Çekiliş sonucunda 2 adet BMW 118İ’den birini kazanan ve büyük bir mutluluk yaşayan asil talihliler otomobillerini, 21 Şubat gününde Podium Alışveriş Merkezi’nden teslim aldı.

 

Açıldığı günden beri bünyesinde bulundurduğu seçkin markaları ve sosyal yaşam alanlarıyla Ankara’da alışveriş, moda, sanat ve eğlencenin merkezi haline gelen Podium Alışveriş Merkezi, ocak ayında da kazandıran kampanya ve eğlendiren etkinliklerle Ankara’ya renk katmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri