Podyum Davet’in gücü şimdi Catering’de

30 Kasım 2016 Çarşamba

Bursa, geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan Podyum Davet ile yeni bir adres, yenilikçi bir davet yaklaşımı kazandı

podyum-davetin-gucu-simdi-cateringde

Çetin Ceylan, Aykut Uyanıklar ve Levent Atay’ın hizmet sektöründeki 35 yıllık deneyimleri ile kurulan Podyum Davet Catering, tüm davetlerinizin kusursuz olması için çalışan profesyonel ekibiyle ayrıcalık ve uzmanlık vaat ediyor.


Catering, Podyum Davet ile emin ellerde
Podyum Davet Catering’in lansman basın yemeğinde söz alan Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü Çiğdem Gerçeksi: “Podyum Davet salonları bir yıldır unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Buradan aldığımız güçle, Podyum Davet Catering olarak bu başarıyı salonlarımız dışındaki tüm organizasyonlarda da yaşatmak için yola çıktık.” dedi. Düzenlenen tüm davetlerin kendileri için çok önemli olduğunun altını çizen Gerçeksi, “Bizim tek işimiz davet. Podyum Davet ailesi olarak tek konsantrasyonumuz ayrıcalıklı hizmetimizi, bu alandaki uzmanlığımızı sürdürebilir bir şekilde tüm etkinliklere taşımaktır. Sadece iki aydır hizmet veren Podyum Davet Catering’in profesyonel hizmeti ve lezzetleri ile tanışan binlerce davetlinin memnuniyeti bize yolumuzda güç veriyor.” dedi.


Hizmet kalitesini artırmaya yönelik altyapısı, özenle seçilen ekipmanları, yıllardır eksiksiz işleyen etkinlik yönetimi kabiliyetleriyle Podyum Davet Catering’in elinin değdiği her davet ayrıcalığa dönüşüyor. Siz neredeyseniz, tüm profesyonelliği ile oraya geliyor. 20 kişiden 2 bin kişiye kadar olan kişisel ya da kurumsal tüm organizasyonlarınızda lezzetlerini, sunumlarını, ekibini, hizmetini, masanıza, mekanınıza, mutlu anılarınıza taşıyor.  Podyum Davet Catering, özel günlerden galalara, partilerden pikniklere, kurumsal etkinliklerden kokteyllere, butik aktivitelerden düğünlere tüm organizasyonlarda aynı titizlikle, aynı ayrıcalıklı yaklaşımla çalışıyor. Podyum Davet’in tüm uzmanlığını catering hizmetine taşıyor.


Podyum Davet Catering’in deneyimli şefleri için her tabak, leziz bir sanat eserine dönüşüyor. Misafirler dikkatle dinleniyor, yemekler mutlulukla pişiriliyor, kararında hazırlanıyor, şık detaylarla sunuluyor ve her organizasyona kusursuz bir imza atılıyor. Podyum Davet Catering, organizasyon sahiplerini sadece bu işe konsantre olan deneyimli bir ekiple güvende hissetmeye, tutkuyla çalışan işinin ehli bir kadroyla bir arada olmaya davet ediyor. Son teknoloji ürünleri, profesyonel mutfak ekipmanları ile bugün Podyum Davet Catering ile sektörün ihtiyaç duyduğu catering anlayışı hayata geçiyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri