Podyumun yıldızları Mavibahçe'de parladı

03 Ekim 2017 Salı

İzmir'in lüks yaşam merkezi Mavibahçe 29 Eylül-15 Ekim günleri arasında düzenlenen Shopping Fest kapsamında muhteşem bir defileye imza attı

podyumun-yildizlari-mavibahcede-parladi

Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen defilede yeni sezonun en şık kıyafetlerini Türkiye'nin önde gelen modelleri tanıttı. Moda ikonu İvana Sert, Özge Ulusoy,  Şenay Akay, Şebnem Schaefer, Türkiye'nin ilk ve tek profesyonel çocuk modeli Banu Miray ve Serkan Tan'ın da aralarında bulunduğu ünlü modeller, podyuma çıktı. 

 

Defilede adeta İvana Sert izdihamı yaşandı. İşte Benim Stilim yarışmasının ünlü jüri üyesi İvana Sert'le yüzlerce hayranı fotoğraf çektirmek için yarıştı. Bir anda hayranlarının arasında kalan İvana Sert, korumaları aşan hayranlarıyla selfie yaptı. 

 

İvana Sert Peker Açıkalın'la film çekecek

Bir süredir ekranlara ara veren İvana Sert: “Çok yakında yepyeni bir programla ekranlarda olacağım. İzmir'den Antalya'ya gidiyorum. Peker Açıkalın'la bir komedi filmine başladım. Yakında vizyona girecek. Çok komik bir film oluyor. Biz gülmekten çekemiyoruz. İzleyici de çok gülecek.” dedi. 

 

Artık anne olmak istiyorum

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Cem Özer'in üstlendiği defilede podyuma çıkan mankenlerden Şenay Akay ise: “Bu sene çok fazla gelinlik defilesine çıktım. Artık ben de evlenip anne olmak istiyorum.” diye konuştu. 

 

Ünlü manken Özge Ulusoy ise basın mensuplarının Arda Turan'la ilgili ısrarlı sorularını: “Bu soruya cevap vermiyorum.” diyerek yanıtladı. 

 

İki seans halinde gerçekleşen Markalar Defilesi ‘ne İzmirliler büyük ilgi gösterdi. Yeni sezon kıyafetlerini büyük bir beğeniyle izleyen MaviBahce ziyaretçileri 2017 Shopping Fest kapsamında keyifli bir gün geçirdi. 

 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri