Porland perakende sektöründe büyüyor

25 Ağustos 2014 Pazartesi

Perakende sektöründe büyümeye devam eden Porland, geçtiğimiz günden itibaren Kuşadası’nda yeni mağazası ile dekorasyonda fark yaratanlarla buluşuyor

porland-perakende-sektorunde-buyuyor

Kuşadası Alışveriş Merkezi’nde bin 390 metrekare alanda, hem ev hem de gastronomi müşterilerine hitap eden Porland, dekorasyonda stil oluşturan binlerce çeşit, renk ve desen sunuyor. Porland, Türkiye genelinde 20’nci şubesini hizmete soktu.

Perakendede Türkiye’nin çeşitli yerlerinde hizmet veren 19 mağazasına yeni mağaza eklemenin heyecanını yaşayan Porland, tüketicilerinden gelen talepler doğrultusunda geliştirdiği mağazacılık anlayışını Kuşadası mağazasında da devam ettiriyor.

Porland'ın ‘Fabrika’ konseptindeki Kuşadası mağazası, evde, otelde, restoranda, kafede ve daha pek çok yaşam alanında kullanıma yönelik ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor.

Porland mağazalarında; günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramınız için çeşit çeşit porselen takımları, cam ve çelik ürünleri, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke uygun hediye seçenekleri ile kaliteyi ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Porland, ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Türkiye'de yirmi farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri