Poznan City Center, yılın perakende projesi seçildi

19 Şubat 2014 Çarşamba

Avrupa’nın en büyük emlak geliştirme firmalarında TriGranit Development, son projesi Poznan City Center’ın (Poznan Kent Meydanı) Varşova’daki CEE Perakende Gayrimenkul Ödülleri Galası’nda “Yılın Perakende Projesi” seçildiğini duyurdu

poznan-city-center-yilin-perakende-projesi-secildi

Her yıl düzenlenen, bölgenin sürekli değişen ticari emlak piyasasını kutlayan ve evrimleşen doğasını yansıtan CEE Perakende Gayrimenkul Ödülleri, geniş spektrumdan kazananlarıyla bir kez daha perakende emlakçılığı için devam eden coşkunun altını çizdi.

Perakendeciler, emlak firmaları, projeler ve bireyler 2013 yılında bölgenin perakende gayrimenkul piyasasına sağladıkları katkıdan ötürü ödüllendirilerek tanıtıldı.

Yakın zamanda açılan TriGranit tarafından geliştirilen ve yönetilen Poznan City Center, perakende projeleri alanında en seçkin ödülün sahibi oldu. Ekim 2013’te kapılarını açan, büyük açılışı 5 milyon ziyaretçi ağırlayan proje şimdiden dev bir başarının sahibi olduğunu kanıtladı.

Kaynak: Across MagazineGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri