Prime Mall Antakya, Perakende.org ailesine katıldı

11 Aralık 2012 Salı

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Prime Development tarafından hayata geçirilen ve kapılarını Ekim 2011’de açan Prime Mall Antakya, Perakende.org ailesine katıldı

prime-mall-antakya-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.orgun yeni üyesi, Prime Development tarafından hayata geçirilen Prime Mall Antakya oldu. Prime Mall Antakya, sektöre sesini Perakende.orgdan duyuracak.

Prime Mall Antakya, kent insanına her konuda farklı seçenekler sunma özelliğini taşıyor. Ücretsiz otopark, müşteri servisi, ilk yardım odası, ATM merkezleri, bebek bakım odaları, internet yayını, bebek arabaları, engelli hizmetleri Prime Mall Antakya’nın ziyaretçilerine sunduğu imkânlarından sadece bir kaçı.

Ziyaretçilerini ünlü markalar ile buluşma fırsatı sunan Prime Mall Antakya, aynı zamanda 93 mağazası, 8 salonlu sineması, bowling, çocuk oyun alanları ve buz pisti ile kent insanına eğlencenin kapılarını aralıyor.

Gerçekleştirdiği çocuk etkinlikleri, defileler, konserler, imza günleri, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar ve daha birçok şey ile Prime Mall Antakya, kent insanının karşısına her gün farklı bir proje ile çıkıyor.

Güvenli ortamı ve sunduğu birbirinden farklı imkânları ile Antakya halkının ilk adresi olmayı başarabilen Prime Mall Antakya uzun yıllar cazibe merkezi olmaya devam edebilecek başarılı çalışmalarına hergün bir yenisini eklemeye devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri