Prime Mall Antakya’da görev değişikliği

18 Haziran 2013 Salı

Mustafa Süzen, kentin ilk ve tek yaşam merkezi olan Prime Mall Antakya’nın yeni AVM Müdürü oldu

prime-mall-antakyada-gorev-degisikligi

Prime Development’in projelerinden biri olan ve aynı zamanda yönetimini de üstlendiği Prime Mall Antakya Alışveriş Merkezi’nde Mustafa Süzen, Alışveriş Merkezi Müdürlüğü görevine getirildi. Daha önce Prime Mall İskenderun AVM Müdürü olarak görev yapan Süzen, Haziran ayı itibarı ile görevini Prime Mall Antakya AVM Müdürü olarak sürdürmeye başladı.

Cumhuriyet Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Mustafa Süzen, AVM yönetimi kariyerine Rönesans Holding bünyesindeki Ankara Optimum Alışveriş Merkezi’nde başladı. Prime Development şirketinde göreve başladığı günden bu yana müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmeti sunmayı amaç edinen ve sürekli gelişmeyi hedefleyen Süzen, Kalite Yönetim Sistemi Belgesi olan K-G TSE-İSO-EN 9000 belgesini şirketine kazandırdı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri