Prime Mall Antakya’da yeni yıl heyecanı

24 Aralık 2013 Salı

Kentin en sosyal alışveriş merkezlerinden biri olan Prime Mall Antakya yeni yıl heyecanını muhteşem bir dekorasyon ile yaşamaya başladı. Yeni tasarımlar ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam ediyor

prime-mall-antakyada-yeni-yil-heyecani

Alışveriş merkezinin her yerini 82 adet akordeon ağacı, çam ağacı ile süsleyen Prime Mall Antakya, alışveriş merkezi içerisine astığı 52 adet geyik figürü ile ziyaretçilerine yılbaşı coşkusunu şimdiden yaşatmaya başladı. Ağaçları renkli süslerle süsleyip toplamda 6890 m ışık seli ve renkli led kablo kullanan Prime Mall Antakya alışveriş merkezi içerisine kurduğu vitrinlere yerleştirdiği geyik, köpek ve tavşanlar ile de ziyaretçilerine eğlenceli alışveriş sunuyor.

Alışveriş Merkezinin her yerini renkli ve farklı ürünlerle süsleyen Prime Mall Antakya ziyaretçileri ile 2014’e şimdiden hoş geldin demenin keyfini yaşıyor.
2014 yılında da ziyaretçilerine keyifli ve renkli alışveriş fırsatları sunacak olan Prime Mall Antakya herkesi hayatın merkezinde olmaya davet ediyor.
      

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri