Prime Mall Antakya’dan müzik şöleni

29 Nisan 2014 Salı

Prime Mall Antakya eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor. 1-23 Nisan günleri arasında başvuruları alınan müzik yarışması sonucunda, ilk elemelerden geçen 10 finalist izleyenlere güzel bir müzik şöleni yaşattı

prime-mall-antakyadan-muzik-soleni

Ali Yılmaz, Faruk Kasapoğlu, Grup Akıbet, Grup Villa, Grup Flört, Grup Fof, Grup Solo Saund, Grup Ritim, Seyithan Balsever ve Grup Serüven’in yarıştığı final konsere dönüştü ve izleyenleri büyüledi.

Jüri üyeleri Grup Yüksek Sadakat ve Antakya’nın çeşitli okullarından seçilen değerli müzik öğretmenlerinden oluşan yarışmada, 1’inci olan Grup Akıbet kupasını ve bin TL değerindeki hediye çekini Grup Yüksek Sadakat’ten, 2’nci olan Grup Villa kupasını ve 750 TL değerindeki hediye çekini Alışveriş Merkezi Müdürü Mustafa Süzen’den ve 3’üncü olan Seyithan Balsever kupasını ve 500 TL değerindeki hediye çekini müzik öğretmenlerinden aldı.

Yarışmanın finalinde Grup Yüksek Sadakat seslendirdiği şarkıları ile hayranlarına keyifli ve eğlenceli anlar yaşattı. Konser gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri