Prime Mall Gaziantep’e iki ödül birden

30 Eylül 2013 Pazartesi

Prime Mall Gaziantep AVM'ye European Property Awards tarafından Avrupa'nın En İyi Perakende İş Geliştirme ve Mimari ödülü verildi

prime-mall-gaziantepe-iki-odul-birden

Prime Development'ın Gaziantep projesi, gayrimenkul sektöründeki en saygın ödüllerinden biri olarak kabul edilen 'European Property Awards' tarafından iki ayrı kategoride ödül aldı. 25 Eylül'de Londra'daki törende Avrupa'dan gelen adaylar arasında yarışan proje, Avrupa'nın 'En İyi Perakende Geliştirme' ve 'En İyi Perakende Mimari' ödüllerine layık görüldü. Prime Development CEO'su Dr. Artuğ Çetin, "Türkiye'nin ve Gaziantep'in adını tüm dünyaya duyurmuş olmaktan mutluyuz. Bölge ekonomisini pozitif etkileyecek yatırımlarla farklı bir çekim alanı yaratmayı hedefliyoruz" dedi.

Unvan koruyacağız
Bu tür ödüllerin uluslararası arenada referans kaynağı olduğunu belirten Çetin, Türkiye'ye yönelik emlak yatırımlarını artıracaklarını söyledi. Çetin, "Prime Mall Antakya projesiyle dünyanın en iyisi olmuştuk, Prime Mall Gaziantep projesiyle aynı unvanı Gaziantep'e de kazandıracağız" diye konuştu.

Mükemmelliğin sembolü
Euro pean Property Awards ödülleri emlak, gayrimenkul ve yatırım sektörlerinde mükemmelliğin sembolü olarak görülüyor. 15 ayrı kategoride yarışan katılımcılar önce ülkelerinde, sonra Avrupa'da seçildikten sonra dünya finaline katılıyor.

Kaynak: SabahGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri