Prime Mall İskenderun, Perakende.org ailesine katıldı

14 Aralık 2012 Cuma

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Prime Development’ın Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk proje olan Prime Mall İskenderun, Perakende.org ailesine katıldı

prime-mall-iskenderun-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.orgun yeni üyesi, Prime Development’ın ilk projesi olan ve 25 Ağustos 2010 tarihinde hizmete giren Prime Mall İskenderun oldu. Prime Mall İskenderun, sektöre sesini Perakende.orgdan duyuracak.

Yerli ve yabancı markaları bir araya getiren Prime Mall İskenderun, her yaştan ziyaretçinin popüler buluşma yerlerinden biri. Sinema salonları, çocuklar için oyun alanları, restoran ve cafelerin yanı sıra, profesyonel bir ekip tarafından düzenlenen farklı ve eğlenceli aktiviteler, Prime Mall’u gidilecek yerler listesinde ilk sıralarda tutuyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konuma sahip olan alışveriş merkezi, doğu ve batı girişlerinde yer alan büyük meydanlarıyla kentte yaşayanların kolayca bir araya gelebilecekleri, birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri yeni buluşma noktaları sunuyor.

İç mekan aydınlatma öğeleri, konusunda profesyonel danışmanlar tarafından özenle belirlenen Prime Mall İskenderun’da gece - gündüz farkı kolayca hissedilebiliyor. Tamamı özel camla kaplı kubbeler, gün ışığından maksimum fayda sağlarken, ziyaretçiler gün içinde zaman kavramlarını kaybetmeden keyifli ve uzun saatler geçirebiliyor.

Prime Mall İskenderun toplam 86 bin metrekare inşaat alanı ve 35 bin 500 metrekare kiralanabilir alan, hipermarket, 8 salonlu sinema, toplam bin metrekarelik yemek alanı, 126 mağaza ve 3 katlı otoparktan oluşuyor.

Alışveriş merkezi geliştirme ve yönetimi konularında uluslararası deneyime sahip Prime Devolopment ekibi, Prime Mall’un uzun yıllar bir cazibe merkezi olarak kalması için profesyonel yönetim ve pazarlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri