Prime Mall İskenderun’da ilkbahar-yaz defilesi

19 Mart 2013 Salı

Prime Mall İskenderun’da etkinlikler tam hız devam ediyor. İlkbahar-Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi’nde geleneksel hale gelen sezon defilelerinin bir yenisi 17 Mart Pazar günü gerçekleştirildi

prime-mall-iskenderunda-ilkbahar-yaz-defilesi

Simge Tertemiz ve profesyonel ekibi tarafından sergilenen 2013 ilkbahar-yaz kreasyonları  bahar tadında rengarenk tonları ile Prime Mall İskenderun ziyaretçilerine muhteşem bir görsel şölen yaşattı.

Günler öncesinden duyurulan defileyi izlemek üzere İskenderun ve çevre ilçelerden gelen ziyaretçiler alışveriş merkezini doldururken, Alışveriş Merkezi mağazaları bu yoğun müşteri ilgisinden memnun oldu.

Sergilenen kıyafetler kadar, güzellikleri ile ilgi odağı olan mankenler izleyenlerden tam puan aldı. Özenle hazırlanmış olan profesyonel kareografi eşliğinde yaklaşık bir saat süren defile, alışveriş merkezini dolduran binlerce müşterinin coşkulu alkışları ile son buldu.

Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi yetkilileri gazetecilerin soruları üzerine; İskenderun’un tek yaşam merkezi olarak sosyal ve kültürel anlamda birçok başarılı çalışmaya imza attıklarını ve bu tür etkinliklerinin devam edeceğinin bilgisini verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri