Prime Mall İskenderun’da Yüksek Sadakat rüzgarı esti

28 Nisan 2014 Pazartesi

Birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklere imza atan Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi, 3’üncü Müzik Yarışması’nı muhteşem bir finalle noktaladı

prime-mall-iskenderunda-yuksek-sadakat-ruzgari-esti

Ön elemeleri geçip büyük finalde sahne almaya hak kazanan 10 yarışmacı ve grup şarkılarını coşkulu bir kalabalık önünde söyledi. Yarışmanın jüri üyeliğini sevilen rock grubu Yüksek Sadakat ve müzik öğretmenleri yaptı.

3’üncü Prime Mall İskenderun Müzik Yarışması’nı Okan Karakocalı birinci, Grup Zerdali 2’nci ve Grup Piramit 3’üncü olarak tamamladı. Birinci bin TL, ikinci 750 TL ve üçüncü 500 TL Prime Mall İskenderun mağazalarında geçerli hediye çeki kazandı.

Gecenin sonunda sahne alan Yüksek Sadakat sevilen şarkıları ile izleyenleri adeta mest etti. Coşkulu kalabalık grubun şarkılarını hep bir ağızdan söylerek gruba eşlik etti. Gecenin sonunda jüri üyelerine ve Yüksek Sadakat’a alışveriş merkezi yönetimi tarafından plaket takdim edildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri