Prime Mall İskenderun’dan 444 dondurma

26 Ağustos 2014 Salı

Açıldığı günden bu yana bölgenin en önemli cazibe merkezi olan Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi, geçtiğimiz gün 4’üncü yaşını kutladı

prime-mall-iskenderundan-444-dondurma

Sayısız etkinlik ve kampanya ile ziyaretçilerine çok farklı bir alışveriş deneyimi sunan Prime Mall İskenderun, 4’üncü yaş gününde ziyaretçilerine eşsiz bir gün yaşattı. Çocuklar için balon şov, resim atöylesi, ebru atölyesi, maskot karakterler ve sürpriz hediyeler sunan Prime Mall İskenderun, “Hediye Yağmuru” kampanyası ile büyükleri de unutmadı.

Tam 444 hediyeyle ziyaretçilerini şaşırtan Prime Mall İskenderun, danışma noktasından 444 adet dondurma da dağıttı. Mağaza çalışanlarını da bu sevince ortak eden Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi yönetimi, binlerce çalışanına dondurma ikram etti.

4’üncü yaş günü kutlamaları çerçevesinde Yetenek Sizsiniz Yarı Finalisti Enver Ertaş, muhteşem bir illüzyon gösterisi ile ziyaretçilerin karşısına çıktı. Kutlamaların finaline damga vuran ise alışveriş merkezinin en üst katından bırakılan 5 bin adet balon oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri