Primemall Antakya’da 10 Kasım’a özel sergi

12 Kasım 2015 Perşembe

Primemall Antakya, Sanat Galerisi yeni sergilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor

primemall-antakyada-10-kasima-ozel-sergi

Primemall Antakya,  Mustafa Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Bölümü’nün hazırlamış olduğu 10 Kasım’a özel fotoğraf, video ve enstalasyon sergisine ev sahipliği yapıyor. Hatay Vali Yardımcısı Sayın Volkan Köksal, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal Karahan, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Hasan Kaya,  Mustafa Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Seval Yavuz Mustafa Kemal Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencileri katıldığı sergi açılışına ziyaretçilerde yoğun ilgi gösterdi.


Sergi hakkında bilgi veren AVM yetkilileri şunları söyledi: “10 Kasım’a özel sergimizin iki yönü bulunmaktadır. Atamızın, Kurtuluş Savaşı, Cumhuriyetimizin temellerinin atılması ve nihayetinde O’nun ebediyete uğurlanmasını konu alan fotoğrafları ile video-yerleştirme (enstalasyon) çalışmasıdır. Fotoğraflar klasik bir görsellik sunarken, fotoğrafın etkin dinamik bir sunumu olan sinemanın ardışık fotoğraf kareleri ile hareket kazanması çağın görsellik anlayışında bir devrim olarak görülmüştür. Sergimizde, yerleştirme ve video izlencesi güncel ve dinamik etkisiyle bir başka devrimi görünür kılarken tül yüzeyleri kullanarak boşluğun dinamik uzamıyla yeniden hayat bulmaktadır. 10 Kasım’a özel sergi sanatseverler için 19 Kasım’a kadar Primemall Antakya Sanat Galerisi’nde sergilenmektedir.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri