Primemall Antakya’dan anlamlı Anneler Günü

12 Mayıs 2015 Salı

Kentin en çok kazandıran ve eğlendiren alışveriş merkezi Primemall Antakya, özel günlerde gerçekleştirdiği etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek ziyaretçilerine anlamlı bir Anneler Günü yaşattı

primemall-antakyadan-anlamli-anneler-gunu

Primemall Antakya 200 TL ve üzeri alışveriş yapıp danışma bankosuna başvuru yapan ziyaretçilerine üzerinde kendi fotoğraflarının yer aldığı yastık hediye ederek unutulmayacak bir Anneler Günü’ne imza attı.

Ayrıca “Her kadın bir anne adayıdır” ilkesiyle danışma bankosuna başvuran Prime Card sahibi kadın ziyaretçilerine içerisinde “Anneler Günü’nüz Kutlu Olsun” yazan kurabiyeler hediye etti.

Ziyaretçiler ise ‘’Annemi Çok Seviyorum Çünkü’’ yazan mesaj panosuna anneleri ile ilgili mesajlarını yazarak annelerine olan sevgilerini bir kez daha dile getirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri