Private Label Zirvesi sektörün gündemini belirleyecek

10 Ekim 2017 Salı

PLAT Derneği tarafından 26 Ekim Perşembe günü düzenlenecek olan Private Label Zirvesi 2017’nin altın sponsorları Seluz, Kenton, Sapro; iletişim sponsoru ise Perakende.org oldu. Perakendenin önde gelen isimlerini buluşturacak olan zirve sektörün gündemini belirleyecek

private-label-zirvesi-sektorun-gundemini-belirleyecek

Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği (PLAT) tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Private Label Zirvesi 2017’nin altın sponsorları Seluz, Kenton ve Sapro oldu.  Vizyoner üreticilerin desteği ile hayata geçen Zirve’nin gümüş sponsorları Sarten, İKMİB, Camsil, Serdar Plastik ve Ambalaj,bronz sponsorları Atak Turizm ve Şimşek Plastik, Prestij Sponsoru Gülçiçek ve İletişim Sponsoru ise Perakende.org oldu.


Farklı konu başlıkları ve sektöre yönelik gelişmelerin tartışılacağı Private Label Zirvesi’nde üretici, tedarikçi ve satın almacılar bir araya gelecek. Geçen yıl aralarında 250 yerel ve ulusal zincir market yöneticisinin olduğu 600kişinin katıldığı etkinlik26 Ekim Perşembe günü Crowne Plaza İstanbul Asia/Kurtköy’de gerçekleştirilecek.


Zirve’nin sektörün gelişimi için önemli bir yapıtaşı olduğunu kaydeden PLAT Yönetim Kurulu Başkanı İmer Özer, şunları söyledi: “Perakende sektöründe çok önemli bir yere gelen özel markalı ürün sektörü kurumsallaşma yönünde önemli adımlar atıyor.  Sektörümüzün tüm paydaşlarıyla bir araya gelerek yarattığımız Private Label Zirvesi, her yıl sektörümüze güç katıyor. Bu sene de çok özel konuklar ve konuşmacılarımızı ağırlayacağımız toplantımıza destek olan tüm sponsorlara teşekkür ediyoruz” dedi.


BİM A.Ş. COO’su Galip Aykaç, A101 CEO’su Erhan Bostan ve Migros Pazarlama Direktörü Aysun Zaman ve Teközel Genel Müdürü ÜnalYıldırım’ın konuşma yapacağı etkinliğe ayrıca Kişisel Gelişim kitaplarıyla tanınan Yazar Ahmet Şerif İzgören katılım sağlayacak. Eğitmen Gökhan Okçu da pazarlama alanında bir seminer verecek.  Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ziya Kürküt’ün yapacağı zirvede, Private Label Trendleri Nielsen Pazar Araştırma Sonuçları katılımcılar ile paylaşılacak. Zirvenin sonunda ise katılımcılar Sunay Akın’ın keyifli hikayeleri ve İlhan Şeşen’in unutulmaz şarkıları eşliğinde keyifli dakikalar geçirecek. 


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri