PTT Tarihi Pullar Sergisi, M1 Merkez Adana’daydı

06 Mayıs 2013 Pazartesi

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi yönetimi anlamlı ve özel bir sergiyi ziyaretçilerine sundu. M1 Merkez Adana AVM, pul koleksiyonculuğunun yaygınlaştırılması amacını da destekleyen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu pul sergisine 22, 23, 24 Nisan günleri arasında ev sahipliği yaptı

ptt-tarihi-pullar-sergisi-m1-merkez-adanadaydi

Türk Filatelisi’nin tanıtımı için düzenlenen sergide Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu pullar tanıtıldı. M1 Merkez Adana AVM, bu sergi ile pul koleksiyoncularına destek verirken AVM ziyaretçilerine Türk Filatelisi’nin tanıtımı da yapılmış oldu.

Serginin açılış törenine Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Ali Özkan, PTT Baş Müdürü Hakkı Altuntaş ve çok sayıda ziyaretçi katıldı. Ayrıca Adana İMKB İlköğretim Okulu öğrencileri de sergiye katılarak sergiyi inceledi. Tüm minik ziyaretçilere PTT tarafından şapka ve balon dağıtıldı. 3 gün süren bu sergide 480 pul föyü sergilendi.

Sergide ayrıca, Atatürk, Eğitim, Uluslararası, Kurumlar ve Kişisel Pul konularında 40 panodo toplam 480 föyde yaklaşık 3 bin adet pul ve özel gün damgalı zarf yer aldı. Ayrıca açılan stantta “22-24 Nisan 2013 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” ibareli özel gün damgası kullanıldı ve filatelik ürünlerin satışı gerçekleşti. 3 gün boyunca özellikle öğrencilere pul ve pulculuk hakkında bilgiler verilerek, pul biriktirmeye ve abone olmaya yönelik teşvik edildi.
            
M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Bu yıl Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna başta çocuklarımızı, gençlerimizi ve tüm halkımızı tarihi bir arşivle buluşturduk. Hem pulculuk konusunda bilgi veren hem de çok değerli tarihi pullarımızla ilgili görsel bir şöleni gerçekleştirdik, bundan onur duyuyoruz. M1 Merkez Adana AVM olarak tüm ilgililerle birlikte kültürel etkinlikleri başarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri