Puma’dan tasarım konusunda önemli iş birliği

03 Ağustos 2015 Pazartesi

Sonbahar-Kış 2015 sezonunda PUMA, lüks günlük giyim markası Stampd ile işbirliği yapıyor

pumadan-tasarim-konusunda-onemli-is-birligi

PUMA’nın spordaki köklü mirasıyla Stampd’in modern gençlik kültürü konusundaki uzmanlığını birleştiren koleksiyon, sokak modasının geleceğini şekillendirecek.

Stampd markasını 2011 yılında kuran Chris Stamp, Amerika’nın Batı yakasından gelen bir “Avant Street” kanaat önderi. GQ Dergisi’nin seçtiği 2015 En İyi Yeni Erkek Giyim Tasarımcıları’ndan biri olan Stamp, tasarımlarıyla birçok ödül aldı. Tasarımcı, klasik stil özelliklerini korumasına rağmen modern lüks tüketime kayan koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Modern gençlik kültürünü benimseyen Stampd, her çağa uyan bu tarzı, günlük giyime uyan formlarla birleştirerek yüksek kaliteli ürünler yaratıyor. PUMA işbirliğinde de, doğrudan günümüzün modern sokak modasına hitap eden yüksek kaliteli performans ürünleri ön plana çıkıyor.

PUMA-Stampd ayakkabı koleksiyonu, geliştirilen klasik spor ayakkabılar ve sıfırdan yaratılan yenilikçi günlük giyim ayakkabılarıyla bu ortaklığın ruhunu mükemmel bir biçimde özetliyor. Stampd koleksiyonu, R698 gibi ikonik modellerin yanı sıra, Trinomic Sock adında yepyeni bir model içeriyor. PUMA’nın koşudaki erişilmez mirasını üstün performans teknolojisiyle buluşturan R698 ve Stampd, zengin deri materyal içeriyor ve ayakkabı dilindeki kabartmalı Stampd logosuyla dikkat çekiyor.

Klasik PUMA R698 modeline gelen yeni yoruma zıt olarak, Trinomic Sock modeli sporu modayla birleştiriyor ve bu etkileyici işbirliğinin yenilikçi tarafını gözler önüne seriyor.

Stampd Athletics by PUMA tekstil koleksiyonu, sokak giyiminin sınırlarını zorlayan ve net bir mesajı olan klasik parçalar içeriyor. Gri, siyah ve beyaz gibi temel renklerin ağırlıklı kullanıldığı koleksiyon, bu sayede etkileyici tasarımını ve yenilikçi düşünce konseptini vurgulamış oluyor.

Öne çıkan parçalar arasında Stampd Performans Şortu ve Performans Taytı yer alıyor. İki parça da, gizli bir iç cep taşıyan basen panelleri içeriyor. Bir diğer dikkat çeken ürün olan Stampd Down Jacket, çift taraflı giyilebilmesinin ve rahat katlanabilmesinin yanısıra, tamamen yansıtıcı özellikler taşıyan materyal içeriyor. Stampdlogolu t-shirt ve yelekler de, spor materyallerinin yüksek moda anlayışıyla kullanıldığı diğer örnekleri oluşturuyor.

Bu işbirliği, ikonik bir spor mirasını, geleceğin sokak tarzını yaratmak için yeniden harekete geçiyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri