Pupa Medya, farklılığa odaklandı

17 Eylül 2014 Çarşamba

“Değişeceksiniz, Değişimi Seveceksiniz” iddiasıyla medya sektörüne giriş yapan Pupa Medya Genel Koordinatörü Ebru Karaca'dan markanın hikayesini dinledik

pupa-medya-farkliliga-odaklandi
Pupa Medya’nın hikâyesini sizden dinleyebilir miyiz?
Pupa Medya RTP Medya’nın mevcut müşteri tabanını değerlendirerek, yeni bir alanda büyüme politikasıyla 2014 yılının Nisan ayında kuruldu. Tabii öncesinde uzun bir planlama yani muhtevasına uygun bir söylemle, kozadan çıkma dönemi var. RTP Medya’nın mevcut müşterileriyle ilgili bilgiler incelendi ve onlara uygun, yeni hizmet alanlarının neler olabileceği tespit edildi. Sonucunda da “çapraz satış” denilen bu yöntem ile Pupa kanatlandı.
 
Pupa Medya’nın Hizmet alanları nelerdir?
Firmamız, doğru iletişim, yetenekli müşteri ilişkilerimiz ve güçlü koordinasyon ile “Medya ilişkileri Yönetimi ve Basın Danışmanlığı”, “Sosyal Medya Yönetimi”, “Etkinlik Yönetimi”, “Kurumsal Kimlik Tasarımı”, “Kurumsal Eğitim” alanlarında hizmet veriyor.
 
Büyüme stratejiniz nedir?
Kazanma psikolojisiyle, sürekli yenilenmeyi hedefleyen motivasyonu yüksek bir yapının sürekliliği için; amacımız sadece büyümek değil. Karlılık seviyemizi koruyarak, değer yaratarak büyümek amacındayız. Bunun için de hizmet verdiğimiz asıl iş alanlarımızı belirledik ve geliştirilmesi adına yoğunlaştık. Öncelikli yatırımlarımız da bu anlamda yaratıcı ve yenilikçi bir kimlik kazanmak adına olacak.
 
Pupa Medya’nın avantajlarından bahseder misiniz?
Pupa Medya’nın en büyük avantajı, geniş bir müşteri veri tabanı olan RTP Medya’nın bünyesinde var olmasıdır. Geniş müşteri veri tabanının yanı sıra, kemikleşmiş bir müşteri ilişkisi ve itibarın kanatları altında olmak da, tabii ayrı bir özgüven teşkil ediyor. Bu avantajlı durum ve müşteri ilişkilerinde ki yeteneklerimiz sayesinde; sadık müşteriler edineceğimiz inancındayız. Türkiye´deki ekonomik koşullar ve pazar artık çok gelişmiş durumda ve gittikçe de gelişiyor. Bu durum beraberinde hızla artan rekabeti getiriyor. Bizde güçlü yönlerimizi rekabet silahımız olarak kullanmaktan çekinmiyoruz.
 
Hedefleriniz nelerdir?
Medya ile müşterinin mutluluğu paralelinde itibar kazanacağına inanarak kurulmuş bir iletişim ve etkinlik ajansıdır Pupa medya. Bu bağlamda hedefimiz “Anlamak” amacımız ise, “Anlaşılmak” yönünde.  Doğru anladığımız vakit değiştireceğimiz, doğru anlaşıldığımızda da değişikliği fark edeceğiniz inancındayız. Ve biliyoruz ki, farklılık istek uyandırır.
 
En büyük iddiası nedir Pupa Medya’nın?
Bir markanın logosu imzası gibidir. Hayatta ki duruşunu, iddiasını, yapmak istediklerini, rotasını, kalite algısını bu imzadan okumak kolaylıkla mümkündür. Bu sebeple Pupa Medya’nın logosunu iki boyutlu algılayabilirsiniz. İlk boyutu kanatlanmadan önce ki kozanın içinde ki hali, ikinci boyutu ise; evrilip uçmaya başladığı hali… Anlayacağınız üzere tam anlamıyla bir değişimin habercisi olan pupanın, tutkuyla kanatlanıp süzülüşünü izlemek de, bizim en büyük mutluluğumuz.  Bu sebeptendir ki; değişeceksiniz ve değişimi seveceksiniz diyoruz.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri