PVM Türkiye, IIP sertifikasına sahip ilk gıda şirketi

13 Mart 2013 Çarşamba

Perfetti Van Melle Türkiye (PVM) dünyadaki tek uluslararası insan kaynakları kalite standardı; Investors In People (IIP - İnsana Yatırım Yapanlar) sertifikasına sahip ilk gıda şirketi olacak

pvm-turkiye-iip-sertifikasina-sahip-ilk-gida-sirketi

Çalışanları için, sahip oldukları potansiyeli kullanabilecekleri insan odaklı bir gelişim yönetim kültürü oluşturmayı hedefleyen sakız ve şekerleme firması Perfetti Van Melle (PVM) Türkiye, dünyadaki tek uluslararası insan kaynakları kalite standardı olan Investors in People (IIP) sertifikası için çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiriyor. IIP sertifikasına tüm dünyada 25 bin, Türkiye’de ise sadece 13 şirket sahip. Sertifikasyon süreçlerinde emin adımlarla ilerleyen Perfetti Van Melle Türkiye, IIP Sertifikası’nı alan ilk gıda şirketi olacak.

IIP, insan kaynağının gelişimine yönelik yapılan çalışmaların ne kadar doğru yapıldığını, nasıl daha iyi yapılabileceğini ve iş performansına ve rekabet gücüne nasıl yansıtabileceğini görmeyi sağlayacak, dünyadaki tek uluslararası insan kaynakları kalite standardı. 

Çalışanlarının gelişimi ve memnuniyeti için yine en yükseğini hedefleyerek “’Geleceğe Birlikte Ayna Tutmaya Var mısınız?’ sloganıyla IIP yolculuğunu başlatan PVM Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü İrem Suvat konuya ilişkin amaç ve hedeflerini “PVM Türkiye İnsan Kaynakları olarak iddiamız, insan kaynakları uygulamalarımızı dünya standartları çerçevesinde tescil ettirerek, uluslararası çapta bir başarıya imza atmaktır. İş stratejilerimiz ile insan kaynakları uygulamalarının paralelliğini sağlayarak IIP standardına ulaşmak ve en çok çalışılmak istenen şirketler arasında yükselerek ilerlemek en büyük hedefimiz. Çalışanlarımızın kendilerini gerçekten değerli hissettikleri, etkin bir biçimde yönetildikleri, geliştirildikleri ve tüm potansiyellerini ortaya koyabildikleri çalışma ortamlarının oluşturulmasına yönelik bugüne kadar birçok şey yaptık. Daha fazlasını da yaparak bunu belgeleyeceğiz. İnsan odaklı yönetim ve gelişim  kültürümüzü geliştirmeye,  IIP İnsana Yatırım Yapan Şirket Sertifikası ile devam edeceğiz” ifadeleri ile açıkladı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri