RafDer’den kamuoyu açıklaması

21 Temmuz 2016 Perşembe

Rafder Yönetim Kurulu 15 Temmuz darbe girişimi hakkında açıklama yaptı.

rafderden-kamuoyu-aciklamasi

“Değerli Vatandaşlarımız;
Bilindiği üzere 15.07.2016 tarihinde ülkemiz, devletimiz ve milletimiz menfur ve alçak bir saldırı ile karşı karşıya kalmıştır. Bir takım yurt dışı terör örgütlerinin iç uzantısı olduğu açıkça belli olan bu hainler hareketi; Milletimiz, ordumuz ve polisimiz tarafından kısa süre içerisinde bastırılmış, hüsrana uğratılmış ve sorumluları kolluk kuvvetlerimizce yakalanmışlardır.

RafDer yönetim kurulu üyeleri olarak, tüm askeri veya sivil darbe girişimlerinin her zaman karşısında olduğumuzu belirterek, bu menfur darbe girişimini de şiddetle kınadığımızı kamuoyuna bildiririz. Olaylar sırasında şehit düşen sivil, polis ve asker vatandaşlarımızın acısını paylaşır, kendilerine Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Her zaman devletimizin, milletimiz, ordumuzun ve polisimizin yanında, arkasındayız.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri