Ralli heyecanı Forum Ankara’da

17 Ekim 2014 Cuma

Forum Ankara Outlet, bu hafta sonu düzenlenecek geleneksel Hitit Rallisi’ne sponsor olarak destek veriyor. Bu çerçevede açık otoparkın bir bölümü servis alanı noktasına dönüştürülecek, ziyaretçiler araçları ve pilotları burada daha yakından görme fırsatı yakalayacak

ralli-heyecani-forum-ankarada

En son 2006 yılında Ankara’da organize edilen Hitit Rallisi, 8 yıllık aranın ardından toprak zeminden asfalt zemine geçerek evine dönüyor. Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 7’ncisi ve son ayağı olarak koşulacak olan Hitit Rallisi, 18-19 Ekim günlerinde Ankara’nın kuzeyinde bulunan etaplarda koşulacak. Yarışın startı 18 Ekim Cumartesi günü Keçiören Belediyesi önünden verilecek.

Forum Ankara Outlet, Türkiye’nin en eski rallisi olarak bilinen 41’inci Hitit Rallisi’ne destek verecek. Rallinin basın toplantısı, 18 Ekim Cumartesi günü saat 11.00’de Forum Ankara Outlet’te gerçekleştirilecek.

18-19 Ekim günlerinde yapılacak rallide Forum Ankara Outlet’in açık otoparkının bir bölümü yarışan araçlar için servis alanı noktası gibi kullanılacak. Yarışacak araçlar teknik çalışmalarını burada yürütürken, ziyaretçiler araçları ve pilotları bu bölgede yakından görebilme fırsatı yakalayacak.

Yarışın sonunda ödül töreni de yine Forum Ankara Outlet’in açık otoparkında gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri