Ramazan coşkusu İzmir Optimum’da yaşanacak

06 Haziran 2016 Pazartesi

Gelenekler unutulmaya yüz tutarken İzmir Optimum Outlet, birbirinden özel ramazan etkinlikleri ile bu özel ayı doyasıya yaşama imkanı veriyor

ramazan-coskusu-izmir-optimumda-yasanacak

Zengin kültür mirasımızın ürünleri olan geleneksel etkinliklerle Optimum’da buluşan ziyaretçiler, unutulmayacak anlar yaşayacak. Optimum Outlet’in kapısında ramazan davulcusu ile karşılanacak ve her iftar saatinde özel ramazan şerbeti ikram edilecek olan ziyaretçiler ramazan ayı boyunca Optimum’da unutamayacakları bir ay geçirecek.


Fasıl keyfi de Optimum’da
Her yaştan ziyaretçi Optimum Outlet’te unutamayacakları sürprizlerle karşılaşacak. Ramazan ayı boyunca her Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü iftar saatinden sonra fasıl grubu ziyaretçilere müzik ziyafeti sunacak. Ayrıca yine Ramazan ayı boyunca her Pazar günü hafızalardan silinmeyecek bir semazen gösterisi konukları büyüleyecek.


Hacivat ve Karagöz Tiyatrosu’da ziyaretçilerle buluşacak
“Ramazan Keyfi Optimum’da Yaşanır” sloganı ile çocuk, genç, yaşlı herkes için farklı ramazan eğlenceleri hazırlayan Optimum Outlet 18 Haziran ve 2 Temmuz günlerinde Hacivat ve Karagöz Tiyatrosu’na ev sahipliği yapacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri